Ładowanie

Zdjęcie ilustracyjne.

14. edycja Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia. Wydarzenie szerzy zdrowe nawyki

jp 9 września, 2023

Zdjęcie ilustracyjne. Fot. Pexels

W sobotę, 9 września, miasto promować będzie zdrowy tryb życia podczas 14. edycji Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia. Wszystko to, aby zachęcić mieszkańców Wrocławia do dbania o swoje zdrowie, regularnego uczestnictwa w badaniach profilaktycznych i cieszenia się aktywnym trybem życia.

14. edycja Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia odbędzie się przy ul. Legnickiej, tuż obok CH Magnolia Park, i potrwa od godziny 10:00 do 18:00.

Dzięki temu wydarzeniu mieszkańcy będą mogli zadbać o siebie. Jednym z kluczowych elementów Wrocławskich Dni Promocji Zdrowia będą bezpłatne badania zdrowotne. Będzie można zmierzyć ciśnienie i poziom cukru we krwi. Dodatkowo cennych porad udzielą eksperci z dziedziny psychologii, dietetyki oraz diabetologii. Na miejscu pojawi się również cytobus. Odbędą się także warsztaty z udzielania pierwszej pomocy.

Warsztaty i atrakcje skierowane są do różnych grup wiekowych, nie zabraknie więc także czegoś dla najmłodszych. Dzieciaki nauczą się robić lemoniadę, pospacerują ścieżką sensoryczną, a wraz z rodzicami wezmą udział w wielopokoleniowej potańcówce.

 

CZYTAJ WIĘCEJ:  Wałbrzych: Przedpremierowy pokaz "Znachora" i spotkanie z twórcami