Ładowanie

Amerykańska firma Align Technology, zajmująca się produkcją urządzeń medycznych, otworzyła Edukacyjne Centrum Szkoleniowe we Wrocławiu.

Amerykańska firma otworzyła Edukacyjne Centrum Szkoleniowe we Wrocławiu

3 sierpnia, 2023

Amerykańska firma Align Technology, zajmująca się produkcją urządzeń medycznych, otworzyła Edukacyjne Centrum Szkoleniowe we Wrocławiu. Fot. Align Technology

Amerykańska firma Align Technology, zajmująca się produkcją urządzeń medycznych, otworzyła Edukacyjne Centrum Szkoleniowe we Wrocławiu, dla certyfikowanych lekarzy Invisalign.

Align Technology odpowiada za produkcję i sprzedaż systemu przezroczystych nakładek Invisalign®, skanerów wewnątrzustnych iTero™ oraz oprogramowania exocad CAD/CAM™ wykorzystywanego w cyfrowej ortodoncji i stomatologii odtwórczej.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Firma posiada już we Wrocławiu swoje obiekty: Centrum Planowania Leczenia Invisalign, funkcje komercyjne i back office. Inwestor zatrudnia we Wrocławiu już parę tysięcy pracowników. Teraz otworzyło się ich Edukacyjne Centrum Szkoleniowe dla certyfikowanych lekarzy Invisalign. Oferuje ono stomatologom z Polski i Europy całoroczny dostęp do szkoleń i programów edukacji klinicznej z rozwiązaniami cyfrowymi Align.

Jesteśmy dumni z rozwoju i ekspansji Align Technology i osiągnięcia kolejnego kamienia milowego właśnie na polskim rynku – powiedział Jakub Wróbel, dyrektor generalny Align Technology w Polsce. – Wrocławska placówka jest wyjątkowa pod względem konfiguracji, łącząc planowanie leczenia, całkowicie polskojęzyczne wsparcie lekarzy na każdym etapie współpracy i zakład produkcyjny — wszystko w jednym miejscu, a teraz również Edukacyjne Centrum Szkoleniowe — dostępne dla lekarzy w celu dalszej edukacji klinicznej i wymiany doświadczeń. Nasz program szkoleniowy maksymalizuje komfort i jakość kształcenia lekarzy, umożliwiając im skuteczne stosowanie najnowszych technologii cyfrowych w stomatologii i ortodoncji.

Nowe centrum będzie wsparciem dla stomatologów w ich działaniach i szansą na rozwój zawodowy w oparciu o nowe technologie.

Edukacja wyposaża lekarzy w wiedzę i umiejętności, aby osiągnąć najwyższy potencjał, zapewnić wyjątkową opiekę, napędzać innowacje i pozytywnie wpływać na wyniki pacjentów. Właśnie kształcąc i inspirując przyszłe pokolenia, lekarze odgrywają kluczową rolę w tworzeniu świadomości i budowaniu, zdrowszej przyszłości — mówił Amadeusz Kuźniarski, Dyrektor ds. Medycznych Akademickiej Polikliniki Stomatologicznej we Wrocławiu.

Tagi