Ładowanie

Aquapark Wrocław organizuje wakacyjne kursy pływania dla najmłodszych, w których mogą wziąć udział maluchy już od 4 miesiąca życia.

Aquapark Wrocław organizuje kursy pływania dla najmłodszych. Dowiedz się więcej

17 lipca, 2023

Aquapark Wrocław organizuje wakacyjne kursy pływania dla najmłodszych, w których mogą wziąć udział maluchy już od 4 miesiąca życia. Fot. Aquapark Wrocław

Pływać każdy może — nawet niemowlęta! Aquapark Wrocław organizuje wakacyjne kursy pływania dla najmłodszych, w których mogą wziąć udział maluchy już od 4 miesiąca życia. Umiejętność pływania jest bardzo istotna latem, gdy szczególnie myślimy o bezpieczeństwie nad zbiornikami wodnymi!

Pływanie to ważna umiejętność, którą doskonalić można poprzez zabawę. W wakacyjnych kursach mogą wziąć udział kilkuletnie dzieci, ale także niemowlęta po 4 miesiącu życia. Nauka odbywa się w tygodniowych cyklach, po pięć spotkań, od poniedziałku do piątku.

Doskonale wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo dzieci nad wodą, szczególnie w wakacje. Dlatego Aquapark wystartował właśnie z letnimi kursami pływania. U nas zawsze łączymy naukę z zabawą, dlatego poza zajęciami edukacyjnymi mamy również dodatkowy czas dla naszych kursantów i ich opiekunów, który mogą wykorzystać w dowolny sposób na terenach rekreacyjnych w Aquaparku — tłumaczy Adrianna Pawlicka, Kierownik ds. Marketingu i Promocji Aquapark Wrocław.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Najbliższe kursy odbywać się będą od 17 do 21 lipca oraz od 24 do 28 lipca br. Zajęcia dla maluchów od 4 do 12 miesięcy odbywają się w Dziecięcej Zatoce o godz. 9.00 (grupa początkująca) i 9.30 (grupa kontynuująca zajęcia). Lekcje trwają 30 minut. Natomiast zajęcia dla dzieci w wielu od 7 do 9 lat prowadzone są na basenie sportowym. Grupa początkująca zaczyna zajęcia o godzinie 9.00, a grupa kontynuująca naukę o 9.45. By zapisać dziecko na kurs, należy skorzystać ze strony internetowej Aquaparku.

Tagi