Ładowanie

Wrocławski Aquapark w dniach 21-23.07 zmieni się w różową wyspę. W programie wybory na Barbie i Kena Aquaparku!

Aquapark Wrocław świętuje premierę „Barbie”. Zapowiada się różowy weekend

Alicja Jurasz 21 lipca, 2023

Wrocławski Aquapark w dniach 21-23.07 zmieni się w różową wyspę. W programie wybory na Barbie i Kena Aquaparku! Fot. Aquapark Wrocław

Popularną lalkę każdy zna, a premiera filmu „Barbie” wyczekiwana jest zarówno przez młodszych, jak i starszych widzów. Z tej okazji świętuje także wrocławski Aquapark. W dniach 21-23.07 zmieni się on w różową wyspę. W programie animacje dla dzieci, różowe warkoczyki, brokatowe tatuaże, warsztaty robienia bransoletek, a nawet wybory na Barbie i Kena Aquaparku!

Wrocławski Aquapark w dniach 21-23.07 zmieni się w różową wyspę. W programie wybory na Barbie i Kena Aquaparku!
Fot. Aquapark Wrocław

Mnóstwo zabawy i konkursy czekają na odwiedzających Aquapark Wrocław przy ul. Borowskiej 99. w dniach 21-23 lipca, w godzinach 12:00-18:00. Na wygranych czekają niespodzianki karnety i wejściówki do Aquaparku oraz bilety do Multikina, które można wykorzystać na nowy film „Barbie”. Specjalną niespodziankę można otrzymać, przynosząc ze sobą swoją ulubioną lalkę.

W programie również zajęcia sportowe Zumba i Aqua Zumba z Rafaello, a w AquaBarze różowe specjały: makaroniki, donuty, panna cotta z musem malinowym oraz koktajle owocowe.

CZYTAJ WIĘCEJ:  Ważna inwestycja w parku Leśnickim. Chodzi o modernizację rowu melioracyjnego
Tagi