6.9 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Beckhoff Automation sponsorem tytularnym finału FIM GP 3 we Wrocławiu

WARTO PRZECZYTAĆ

26 sierpnia na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu odbędzie się finał Indywidualnych Mistrzostw Świata na żużlu do lat 16. Po raz pierwszy w historii zawody zostaną rozegrane w formule znanej z cyklu FIM Speedway Grand Prix. Sponsorem tytularnym została firma Beckhoff Automation – dzięki temu turniej oficjalnie zostanie rozegrany pod nazwą 2022 Beckhoff FIM Speedway Grand Prix 3.

– Beckhoff Automation od lat wspiera młode i perspektywiczne talenty . Jako pasjonaci i kibice żużla zdecydowaliśmy się objąć patronatem zbliżające się mistrzostwa świata, które są niewątpliwie świetną okazją dla młodych sportowców do zaprezentowania swoich umiejętności na światowym forum. Trzymamy za wszystkich kciuki i wspieramy młodych zawodników w realizacji ich pasji – mówi Zbigniew Piątek, Prezes firmy Beckhoff.

W piątkowym turnieju, zaplanowanym na godzinę 16:00, wystąpią najbardziej obiecujące młode talenty z całego świata. Wcześniej, w czwartek, na Olimpijskim odbędą się dwa turnieje półfinałowe, które wyłonią ostateczną obsadę turnieju 2022 Beckhoff FIM Speedway Grand Prix 3.

Bilety na 2022 Beckhoff FIM Speedway Grand Prix 3 są już dostępne na bilety.wts.pl

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI