Ładowanie

„Beksiński we Wrocławiu”

„Beksiński we Wrocławiu”. Otwarcie wystawy już jutro!

3 listopada, 2023

„Beksiński we Wrocławiu” fot. materiały organizatora

Z Sanoka do Wrocławia przyjechało 45 obrazów Zdzisława Beksińskiego! Twórczość znakomitego polskiego malarza będzie można podziwiać w hali IASE już od soboty, 4 listopada.

Zdzisław Beksiński (1929-2005) to znany malarz, rzeźbiarz oraz fotografik ceniony za swój innowacyjny i oryginalny styl. Artysta tworzył tajemnicze, niepokojące i surrealistyczne obrazy, które odzwierciedlały jego fascynację nad mrocznymi aspektami ludzkiej egzystencji. Dzięki uprzejmości Muzeum Historycznego w Sanoku twórczość Beksińskiego zostanie zaprezentowana we Wrocławiu. Wystawa zagości w Instytucie Automatyki Systemów Energetycznych przy ul. Wystawowej 1, na parterze budynku IASE.

Multimedialna atrakcja

Odwiedzający zobaczą aż 45 oryginalnych obrazów malarza, a także wystawę multimedialną Human Condition — Beksiński Multimedia Exhibition. Zaprezentuje ona całokształt twórczości artysty. Ekspozycję uświetni również specjalny pokaz obrazów w Stereoskopii (3D). Wystawa będzie czynna do 18 lutego, codziennie w godzinach od 12:00 do 20.00.

Ceny biletów

  • bilet normalny: 55 zł
  • bilet ulgowy: 45 zł
  • bilet grupowy (dla grup zorganizowanych min. 20 osób) – 40 zł na os. (opiekunowie/wychowawcy – bezpłatnie)

Rezerwacji biletu można dokonać TUTAJ.

Tagi