Ładowanie

Bilety na VI Memoriał Adama Wójcika już w sprzedaży

30 sierpnia, 2023

 

Niespełna dwa tygodnie pozostały do VI Memoriału Adama Wójcika, który odbędzie się w dniach 12-13 września w Hali Orbita! Dziś wystartowała sprzedaż biletów na turniej – poniżej przedstawiamy dotyczące jej szczegóły.

KUP BILET NA VI MEMORIAŁ ADAMA WÓJCIKA

Tegoroczna obsada Memoriału jest najsilniejszą z dotychczasowych – w zmaganiach wezmą udział WKS Śląsk Wrocław (wicemistrz Polski), Hapoel Tel Awiw(wicemistrz Izraela), BC Prometey (półfinalista EuroCupu) i King Szczecin (mistrz Polski). Więcej o drużynach biorących udział w turnieju pisaliśmy tutaj.

Dla trenerów i zawodników wydarzenie będzie znakomitą szansą do sprawdzenia formy przed rozpoczęciem rozgrywek, a dla kibiców WKS-u pierwszą możliwością, by na żywo zobaczyć nowy zespół Śląska. Memoriał Adama Wójcika to jednak przede wszystkim okazja, by wspomnieć tego wybitnego zawodnika reprezentacji Polski i Śląska Wrocław. Jak co roku, organizacja turnieju imienia Adama Wójcika to wyraz szacunku oraz pamięci o niezwykłym koszykarzu i człowieku, jakim był popularny “Oława”.

Podobnie jak przed rokiem, polskie drużyny podczas Memoriału zmierzą się z zagranicznymi. Poniżej prezentujemy pełen plan meczów:

Podczas VI Memoriału Adama Wójcika obowiązywać będą trzy kategorie biletów w wariantach jedno- orazdwudniowych. Bilety VIP uprawniające do obejrzenia meczów z miejsc przy parkiecie oraz skorzystania ze strefy cateringowej można kupić w cenach 100 złotych za jeden dzień i 150 złotych za dwa dni. Wejściówki pierwszej kategorii kosztować będą 30 złotych za jeden dzień i 50 złotych za dwa dni. Z kolei ceny biletów drugiej kategorii wyniosą zaledwie 20 złotych za jeden dzień i 30 złotych za dwa dni.

Osoby uczące się do 26. roku życia oraz emeryci i renciści (za okazaniem ważnej legitymacji) uprawnieni są do zakupu biletów ulgowych w pierwszej i drugiej kategorii cenowej (bilety VIP można kupić tylko w jednej cenie). Bilety ulgowe są o 5 złotych tańsze przypadku wariantu jednodniowego oraz o 10 złotych tańsze w przypadku wariantu dwudniowego. Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.

Do wstępu na VI Memoriał Adama Wójcika upoważnia także zakup karnetu na mecze WKS Śląska Wrocław w sezonie 2023/24 do 11 września włącznie. Wszyscy karnetowicze otrzymają na podane przy zakupie karnetu adresy e-mail darmowe bilety uprawniające do wejścia na Memoriał (zostaną przydzielone miejsca wybrane przy zakupie karnetu). W przypadku braku otrzymania biletu prosimy o napisanie wiadomości na adres mailowy pomoc@abilet.pl.

KUP KARNET NA SEZON 2023/2024

VI Memoriał Adama Wójcika zostały dofinansowany przez Gminę Wrocław.

Telewizja Polsat jest sponsorem VI Memoriału Adama Wójcika. Wszystkie mecze turnieju obejrzysz w sportowych kanałach Polsatu.