Ładowanie

Bilety na VI Memoriał Adama Wójcika już w sprzedaży

admin 30 sierpnia, 2023

 

Niespełna dwa tygodnie pozostały do VI Memoriału Adama Wójcika, który odbędzie się w dniach 12-13 września w Hali Orbita! Dziś wystartowała sprzedaż biletów na turniej – poniżej przedstawiamy dotyczące jej szczegóły.

KUP BILET NA VI MEMORIAŁ ADAMA WÓJCIKA

Tegoroczna obsada Memoriału jest najsilniejszą z dotychczasowych – w zmaganiach wezmą udział WKS Śląsk Wrocław (wicemistrz Polski), Hapoel Tel Awiw(wicemistrz Izraela), BC Prometey (półfinalista EuroCupu) i King Szczecin (mistrz Polski). Więcej o drużynach biorących udział w turnieju pisaliśmy tutaj.

Dla trenerów i zawodników wydarzenie będzie znakomitą szansą do sprawdzenia formy przed rozpoczęciem rozgrywek, a dla kibiców WKS-u pierwszą możliwością, by na żywo zobaczyć nowy zespół Śląska. Memoriał Adama Wójcika to jednak przede wszystkim okazja, by wspomnieć tego wybitnego zawodnika reprezentacji Polski i Śląska Wrocław. Jak co roku, organizacja turnieju imienia Adama Wójcika to wyraz szacunku oraz pamięci o niezwykłym koszykarzu i człowieku, jakim był popularny “Oława”.

Podobnie jak przed rokiem, polskie drużyny podczas Memoriału zmierzą się z zagranicznymi. Poniżej prezentujemy pełen plan meczów:

Podczas VI Memoriału Adama Wójcika obowiązywać będą trzy kategorie biletów w wariantach jedno- orazdwudniowych. Bilety VIP uprawniające do obejrzenia meczów z miejsc przy parkiecie oraz skorzystania ze strefy cateringowej można kupić w cenach 100 złotych za jeden dzień i 150 złotych za dwa dni. Wejściówki pierwszej kategorii kosztować będą 30 złotych za jeden dzień i 50 złotych za dwa dni. Z kolei ceny biletów drugiej kategorii wyniosą zaledwie 20 złotych za jeden dzień i 30 złotych za dwa dni.

Osoby uczące się do 26. roku życia oraz emeryci i renciści (za okazaniem ważnej legitymacji) uprawnieni są do zakupu biletów ulgowych w pierwszej i drugiej kategorii cenowej (bilety VIP można kupić tylko w jednej cenie). Bilety ulgowe są o 5 złotych tańsze przypadku wariantu jednodniowego oraz o 10 złotych tańsze w przypadku wariantu dwudniowego. Dzieci do lat siedmiu mogą wejść na wydarzenie za darmo pod warunkiem, że podczas meczu będą siedzieć na kolanach opiekunów.

CZYTAJ WIĘCEJ:  Bargiel odchodzi ze Śląska Wrocław

Do wstępu na VI Memoriał Adama Wójcika upoważnia także zakup karnetu na mecze WKS Śląska Wrocław w sezonie 2023/24 do 11 września włącznie. Wszyscy karnetowicze otrzymają na podane przy zakupie karnetu adresy e-mail darmowe bilety uprawniające do wejścia na Memoriał (zostaną przydzielone miejsca wybrane przy zakupie karnetu). W przypadku braku otrzymania biletu prosimy o napisanie wiadomości na adres mailowy pomoc@abilet.pl.

KUP KARNET NA SEZON 2023/2024

VI Memoriał Adama Wójcika zostały dofinansowany przez Gminę Wrocław.

Telewizja Polsat jest sponsorem VI Memoriału Adama Wójcika. Wszystkie mecze turnieju obejrzysz w sportowych kanałach Polsatu.