Ładowanie

Browar Stu Mostów Sports Bar - nowa, klimatyczna przestrzeń zagości na wrocławskim stadionie już 28 lipca!

Browar Stu Mostów – Sports Bar na Tarczyński Arenie Wrocław

18 lipca, 2023

Browar Stu Mostów Sports Bar - nowa, klimatyczna przestrzeń zagości na wrocławskim stadionie już 28 lipca! Browar Stu Mostów Sports Bar, fot. Tarczyński Arena Wrocław

Nowa, klimatyczna przestrzeń zagości na wrocławskim stadionie już 28 lipca! W Browarze Stu Mostów – Sports Bar będzie można zobaczyć transmisje sportowe na żywo, napić się kraftowego piwa oraz zjeść rzemieślnicze specjały kuchni pełnej lokalnych produktów.

fot. Tarczyński Arena Wrocław

Browar Stu Mostów działa we Wrocławiu od ponad 8 lat. Oferuje swoim klientom wysokiej jakości piwo oraz jedzenie, które powstaje z lokalnych składników. W Sports Barze znajdą się zarówno klasyki kuchni założycieli, jak i zupełnie nowe propozycje.  

Przez ostatnie lata udało nam się przekonać do siebie klientów niebanalnym połączeniem piwa z rzemieślniczą kuchnią. Zdajemy sobie sprawę, że Browar Stu Mostów – Sports Bar będzie nieco się różnił od naszych pozostałych lokalizacji przy ulicy Długosza i Świdnickiej, ale jesteśmy przekonani, że fani sportu na żywo i dobrego jedzenia na stałe wpiszą ten adres w najchętniej odwiedzane przez siebie miejsca – podkreśla Grzegorz Ziemian, współzałożyciel Browaru Stu Mostów.

Browar Stu Mostów – Sports Bar może stać się miejscem spotkań zarówno kibiców, gości Muzeum Śląska Wrocław, jak i mieszkańcy sąsiadujących osiedli.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

fot. Tarczyński Arena Wrocław

Piwo i jedzenie rzemieślnicze

Miłośnicy warzonego piwa znajdą w ofercie Sports Baru zarówno klasyki Browaru Stu Mostów (w tym lager warzony specjalnie dla piłkarskiego Śląska Wrocław), ich premierowe piwa, jak i zagraniczne trunki.

– Cieszymy się, że w ten sposób oferta Tarczyński Areny poszerzy się o lokal sygnowany znaną, wrocławską marką. Stadion żyje bowiem nie tylko w dni meczowe, w czasie imprez i wydarzeń. Mieszkańcy korzystają z dostępnych na co dzień – między innymi – terenów rekreacyjnych, Strefy Betonu, toru kartingowego, a niedługo także Muzeum Śląska Wrocław. W dni powszednie na Tarczyński Arenie pojawia się około pół tysiąca ludzi dojeżdżających tu do pracy. Otwarcie Browaru Stu Mostów Sports Baru zapewnia zarówno miejsce, w którym można spożyć posiłek przy okazji wizyty na stadionie, ale i w drugą stronę: stanowi cel sam w sobie – na przykład przy okazji transmisji meczowej – zaznacza Marcin Przychodny, prezes Tarczyński Areny Wrocław.

Zobacz też: Kranówka z miejskich zdrojów na upały

fot. Tarczyński Arena Wrocław

Godziny otwarcia lokalu

Otwarcie Browaru Stu Mostów Sports Bar nastąpi 28 lipca. Na początku będzie czynny w godzinach:

  • Poniedziałek – czwartek: 10:00 – 22:00
  • Piątek: 10:00 – 24:00
  • Sobota: 12:00 – 24:00
  • Niedziela: 12:00 – 20:00

*Godziny otwarcia mogą ulec wydłużeniu ze względu na transmisje relacji sportowych.

Harmonogram wydarzeń oraz informacje na temat funkcjonowania obiektu można znaleźć w mediach społecznościowych Browaru Stu Mostów Sports Bar.

Tagi