Ładowanie

Centrum Obsługi Mieszkańca działa na pierwszym piętrze galerii handlowej Magnolia Park — jest czynne nawet w soboty!

Centrum Obsługi Mieszkańca działa w Magnolia Park. Nawet w soboty!

2 lipca, 2023

Centrum Obsługi Mieszkańca działa na pierwszym piętrze galerii handlowej Magnolia Park — jest czynne nawet w soboty! Fot. UM Wrocławia

Czy wiesz, że swój dowód osobisty lub rejestracyjny możesz odebrać przy okazji zakupów? Centrum Obsługi Mieszkańca działa na pierwszym piętrze galerii handlowej Magnolia Park — jest czynne nawet w soboty!

Centrum Obsługi Mieszkańca działa na pierwszym piętrze galerii handlowej Magnolia Park — jest czynne nawet w soboty!
Fot. UM Wrocławia

To aż 31 stanowisk usytuowanych na powierzchni 883 m kw. I piętra galerii handlowej Magnolia Park. Miejsce oferuje sprawne zrealizowanie potrzeb w oferowanym przez Urząd zakresie, m.in. rejestrację pojazdów, wydawanie praw jazdy, dowodów osobistych czy załatwianie spraw meldunkowych.

— Na przełomie kwietnia/maja byłam tam wyrabiać nowy dowód i nowe prawko. Mega miła obsługa, szybko i sprawnie, Panie wytłumaczyły, co jeszcze trzeba zrobić (jestem zameldowana poza woj. dolnośląskim). Krótki okres oczekiwania na dokumenty — relacjonuje jedna z użytkowniczek Twittera.

Centrum Obsługi Mieszkańca cieszy się popularnością

Magnolia Park to dobry lokalizacyjnie punkt na mapie Wrocławia — łatwo do niego dojechać, a na klientów czeka bezpłatny parking galerii.

— Trafiony pomysł, można załatwić swoje sprawy przy okazji zakupów. Przyjemne z pożytecznym. Dodatkowy plus, że nie trzeba szukać parkingu w środku miasta — czytamy w wypowiedzi jednego z klientów.

Dla użytkowników atrakcyjne są także godziny otwarcia punktu. COM w Magnolia Park działa od poniedziałku do piątku 9.00-18.00, w sobotę od 9.00-16.00. Możliwość sobotniej wizyty w punkcie cieszy się dużym zainteresowaniem.

— Wniosek o dowód złożyłem w 20 minut i to w sobotę. Super sprawa — pisze zadowolony internauta.

Tagi