Ładowanie

12 czerwca w Café Równik odbędą się Targi Sztuki i Designu. Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na remont kawiarni.

Charytatywne Targi Sztuki i Designu w Café Równik

9 czerwca, 2023

12 czerwca w Café Równik odbędą się Targi Sztuki i Designu. Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na remont kawiarni. Warsztaty organizowane przez Café Równik i ASP, fot. Fundacja Młodzi z Wrocławia

W poniedziałek, 12 czerwca w Café Równik odbędą się Targi Sztuki i Designu. Środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przeznaczone na remont tej wyjątkowej wrocławskiej kawiarni.

fot. oficjalny plakat wydarzenia

Kawiarnia Café Równik działa przy ul. Jedności Narodowej 47 od 2018 roku. W lokalu są zatrudnione osoby z niepełnosprawnościami intelektualnymi, a praca jest dla nich formą terapii. Aby miejsce mogło dalej pomagać pracownikom rozwijać ich kompetencje zawodowe oraz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne potrzebne są fundusze na pokrycie kosztów remontu wnętrz kawiarni. W związku z tym w poniedziałek, 12 czerwca odbędą się tam Charytatywne Targi Sztuki i Designu. Organizatorami przedsięwzięcia są Fundacja Młodzi dla Wrocławia oraz Café Równik.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Warsztaty z ASP

22 kwietnia podopieczni Café Równik uczestniczyli w warsztatach artystycznych zorganizowanych we współpracy z Akademią Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we Wrocławiu. Pracownicy kawiarni stworzyli unikatowe przedmioty, które będzie można kupić właśnie podczas poniedziałkowych targów.

Kawiarnia potrzebuje środków na remont wnętrza a bez Was nie będzie to możliwe. Możemy wspólnie dołożyć cegiełkę to tego aby miejsce, które otwiera wiele nowych ścieżek rozwoju i pozwala na usamodzielnienie się pracownikom, odzyskało nowy blask. Dla załogi Równika to nieodłączna część ich życia, gdzie wkładają wiele starań i zostawiają swoje serce. Dlatego teraz to my mamy szansę, dołożyć wszelkich starań aby zbudować to miejsce na nowo. Z tego powodu przychodzimy z Targami Sztuki i Designu, na których każdy z Was będzie mieć możliwość zakupu prac wykonanych przez między innymi pracowników Café Równik na warsztatach, które organizowane wraz z ASP Wrocław miały miejsce 22 kwietnia – zapraszają organizatorzy wydarzenia.

Charytatywne Targi Sztuki i Designu rozpoczną się 12 czerwca o godz. 17:00 w Café Równik.

Zobaczcie zdjęcia z warsztatów:

Warsztaty organizowane przez Café Równik i ASP, fot. Fundacja Młodzi z Wrocławia
Tagi