10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Charytatywny koncert w Hali Stulecia. Dochód zostanie przeznaczony na Ukrainę

WARTO PRZECZYTAĆ

15 sierpnia o godzinie 20:00 w Hali Stulecia zagra rockowy zespół „Okean Elzy”. Koszty ze sprzedaży biletów zostaną przekazane na pomoc osobom potrzebującym – dzieciom, które ucierpiały podczas wojny, uchodźcom oraz obrońcom Ukrainy.

fot. oficjalny plakat organizatora

Okeon Elzy już dziś zagra dla wrocławskiej publiczności. Koncert jest wsparciem dla dzieci dotkniętych wojną, a także uchodźców i osób broniących Ukrainę. Środki zostaną przekazane fundacji charytatywnej, na zakup niezbędnych środków m.in. leków i sprzętu medycznego.

Okeon Elzy

Okean Elzy to jeden z najpopularniejszych ukraińskich zespołów rockowych. Są cenieni przez fanów, o czym świadczy wysoka frekwencja na koncertach. W 2014 roku w Kijowie na ich występ przyszło 70 000 osób, a w 2018 roku około 100 tysięcy. Do tej pory występowali w Polsce, Niemczech, na Łotwie, w Izraelu, Australii, Kanadzie, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii. Ich najbardziej znane utwory to: „Jeśli to dla Ciebie ważne”, „Nie twoja wojna”, „Everest”, „Nie odchodź”, „Wiosna Mayzhe”, a ostatnio też „Misto Mary”, która poświęcona jest walczącym w obronie Mariupola.

Bilety

Bilety na to wydarzenie wciąż są dostępne.  Wolne miejsca dostępne są na płycie (179 zł) oraz w sektorze A2 (299 zł). Można je zakupić przez stronę: https://goingapp.pl/kup-bilety/okean-elzy-2/sierpien-2022

Dojazd

Od 16 lipca zostały wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na moście Zwierzynieckim. Z tego powodu dojazd do Hali Stulecia możliwy jest tylko objazdem. Dotyczy to zarówno pasażerów komunikacji miejskiej, jak i kierowców.

Do Hali Stulecia można dostać się:

  • Komunikacją miejską – objazdem przez ul. Różyckiego, Paderewskiego i Mickiewicza do przystanku Hala Stulecia. Kursują linie tramwajowe: 2, 4, 10 oraz linie autobusowe 145, 146.
  • Samochodem osobowym – objazdem przez przez ul. Różyckiego, Paderewskiego i Mickiewicza do parkingu Budimex znajdującego się bezpośrednio na terenie kompleksu.
  • Rowerem – przejazd rowerem możliwy jest tylko jednym chodnikiem mostu Zwierzynieckiego (północnym, po stronie Hali Stulecia i Parku Szczytnickiego). Na terenie kompleksu znajdują się stojaki rowerowe, a przy Bramie Japońskiej ZOO stacja roweru miejskiego.
  • Pieszo – północny chodnik mostu Zwierzynieckiego jest dostępny dla pieszych. Od mostu do kompleksu Hali Stulecia spacerem można dojść w ok. 5-7 minut.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI