Ładowanie

Na Tarczyński Arenie w sobotę odbyło się duże wydarzenie. „Chwała mu” to 6 godzin modlitwy i muzyki profesjonalnych zespołów.

Chrześcijański koncert na stadionie z ogromnym długiem. Ruszyła zrzutka  

12 lipca, 2023

Na Tarczyński Arenie w sobotę odbyło się duże wydarzenie. „Chwała mu” to 6 godzin modlitwy i muzyki profesjonalnych zespołów. Fot. Oleksandr Poliakovsky/wroclaw.pl

Organizatorzy koncertu Chwała Mu 2023 na Tarczyński Arenie Wrocław ogłosili zbiórkę pieniędzy na sfinansowanie sobotniego wydarzenia. Dług jest naprawdę spory – wynosi 750 tysięcy złotych. Ile do tej pory udało się zebrać?

W sobotę, 8 lipca na Tarczyński Arenie Wrocław odbył się koncert Chwała Mu 2023. Wydarzenie trwało 6 godzin, a frekwencja tego dnia dopisała. W spotkaniu wzięło udział ok. 25 000 osób. Na scenie wystąpili: Jeremy Riddle, TGD, Agnieszka Musiał, Mate.O, Mateusz Ziółko, Melania Król, Michał Król, Maja Sowińska, Gabi Gąsior, Natalia Kuroś i Marcin Zieliński z modlitwą o uzdrowienia.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

750 tys. złotych długu

Po koncercie okazało się, że organizatorzy wydarzenia nie posiadają pieniędzy, które mogłyby w całości pokryć koszt wydarzenia. Po chrześcijańskiej imprezie zostało 750 tys. złotych długu. Ogłoszono więc internetową zrzutkę na spłatę zaległości. Do tej pory udało się zebrać ponad 250 tys. złotych.

Organizujemy dobrowolną zbiórkę na rzecz domknięcia całości budżetu poniesionego na wydarzenie (…) Na ten moment pozostaje nam zadłużenie bliskie 750 tys. zł  – informują organizatorzy.  

Spotkanie w znacznej części zostało sfinansowane z dochodów otrzymanych ze sprzedaży biletów, a także ze środków i oszczędności własnych Fundacji Rozpal Wiarę. Bilety były sprzedawane w cenie 100 zł i 70 zł. Niektórzy mogli uzyskać je za darmo, jeśli zwrócili się z tym do organizatorów, przedstawiając im swoją sytuację materialną.

Tagi