Ładowanie

We wrocławskiej filii Collegium Witelona można studiować Psychologię, Prawo, Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną oraz Finanse i Zarządzanie w Przedsiębiorstwie.

Collegium Witelona prowadzi rekrutację na popularne kierunki studiów

25 lipca, 2023

We wrocławskiej filii Collegium Witelona można studiować Psychologię, Prawo, Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną oraz Finanse i Zarządzanie w Przedsiębiorstwie. Collegium Witelona we Wrocławiu, fot. materiały prasowe

We wrocławskiej filii Collegium Witelona można studiować Psychologię, Prawo, Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną oraz Finanse i Zarządzanie w Przedsiębiorstwie. Uczelnia oferuje bezpłatną naukę. Do kiedy trwa rekrutacja?

Collegium Witelona we Wrocławiu, fot. materiały prasowe

Collegium Witelona to państwowa uczelnia posiadająca 25-letni staż pracy. Szkoła dostosowuje kierunki studiów do oczekiwań pracodawców, dzięki czemu jest chwalona za swój charakter praktyczny. We Wrocławiu filia znajduje się przy ul. Tęczowej 13 w biurowcu Temida II.

W filii we Wrocławiu proponujemy kierunki, po których absolwenci z łatwością odnajdą się na rynku pracy, w poszukiwanych zawodach. Warto podkreślić, że nasza Uczelnia, wiodąca w kraju pod względem kształcenia praktycznego, współpracuje z najważniejszymi w regionie pracodawcami, reprezentującymi różne branże, zgodne z oferowanymi przez nas kierunkami studiów. Dzięki temu studenci mają zapewnione praktyki, a w konsekwencji także miejsca pracy  u najlepszych pracodawców – mówi dr Karol Rusin, prof. CWUP, Prorektor ds. Rozwoju Collegium Witelona Uczelnia Państwowa. 

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Trwa rekrutacja na studia, fot. materiały prasowe

Bezpłatne studiowanie

Filia Collegium Witelona we Wrocławiu zapewnia bezpłatne i stacjonarne studia, które kończą się uzyskaniem tytułu magistra. Dużym ułatwieniem dla studentów aktywnych zawodowo jest formuła „Ucz się i pracuj”. Zajęcia w tym programie odbywają się hybrydowo – popołudniami i w weekendy.

Zobacz też: Duża popularność koreanistyki na UWr. Ponad 26 kandydatów na miejsce

Dostosowanie uczelni do potrzeb osób z niepełnosprawnościami

Collegium Witelona jest uczelnią państwową, więc studenci mogą liczyć na stypendia socjalne, rektorskie oraz dla osób z niepełnosprawnościami. Ponadto szkoła jako jedna z nielicznych w kraju została doceniona przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju za wzorcową realizację projektu „Uczelnia dostępna”. Jego celem jest poprawa dostępności do kształcenia wyższego dla osób z niepełnosprawnościami i szczególnymi potrzebami.

Rekrutacja nadal trwa

Pierwszy etap naboru na studia w filii we Wrocławiu potrwa do 8 sierpnia. Ogłoszenie wyników nastąpi 11 sierpnia. Tego dnia rozpocznie się też drugi etap rekrutacji, który potrwa do 19 września. Ostatnia tura naboru odbędzie się w dniach 21 września – 3 października. Elektroniczna rejestracja na studia w Collegium Witelona odbywa się TUTAJ.

Tagi