Ładowanie

Konsul Honorowy Indii we Wrocławiu chce zachęcić nowe osoby do studiowania filologii indyjskiej. Do wygrania są bilety do Indii!

Darmowa podróż do Indii. To zachęta do studiowania filologii indyjskiej

Joanna Bim 12 lipca, 2023

Konsul Honorowy Indii we Wrocławiu chce zachęcić nowe osoby do studiowania filologii indyjskiej. Do wygrania są bilety do Indii! Zdjęcie ilustracyjne przedstawiające Taj Mahal w Indiach, fot. pixabay

Konsul Honorowy Indii we Wrocławiu organizuje specjalną akcję dla studentów, w której będzie można wygrać bilety lotnicze do Indii. W ten sposób chce zachęcić nowe osoby do studiowania filologii indyjskiej. Kto może wziąć udział w losowaniu?

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

W Polsce filologię indyjską można studiować na czterech uniwersytetach: w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu. Kierunek cieszy się zainteresowaniem wśród absolwentów szkół średnich i studentów. Aby zachęcić nowe osoby do studiowania kultury i języka Indii, Konsul Honorowy Indii we Wrocławiu przygotował niespodziankę.

Dla studentów pierwszego roku organizujemy losowanie, w którym nagrodami będą dwa bilety na samolot do Indii i z powrotem – z Warszawy do New Delhi oraz z Delhi do Warszawy. W ten sposób chcę zachęcić młodych ludzi w Polsce do studiowania języka i kultury mojego kraju – mówi Kartikey Johri, Konsul Honorowy Indii we Wrocławiu.

Bilety lotnicze mogą otrzymać studenci, którzy w tym roku rozpoczną studnia licencjackie i magisterskie na kierunku Filologia Indyjska na Uniwersytecie Wrocławskim, i co ważne ukończą I rok studiów. Losowanie zostanie przeprowadzone w 2024 r.

Zobacz też: „Madonna z dzieciątkiem” barokowego mistrza we wrocławskim Ossolineum

CZYTAJ WIĘCEJ:  Dzieje się na ulicy Strzegomskiej! Trwają testy TAT na Nowy Dwór
Tagi