Ładowanie

W sobotę, 24 czerwca na pl. Nowy Targ rozpocznie się wiec Donalda Tuska. Tego samego dnia planowana jest też konwencja PiS na Dolnym Śląsku.

Donald Tusk we Wrocławiu. 24 czerwca szef PO spotka się z mieszkańcami

21 czerwca, 2023

W sobotę, 24 czerwca na pl. Nowy Targ rozpocznie się wiec Donalda Tuska. Tego samego dnia planowana jest też konwencja PiS na Dolnym Śląsku. fot. Donald Tusk Facebook

W sobotę, 24 czerwca na Dolnym Śląsku odbędą się dwa spotkania przedwyborcze. We Wrocławiu na pl. Nowy Targ rozpocznie się wiec Donalda Tuska. Tego samego dnia planowana jest też konwencja PiS.

Najbliższa sobota na Dolnym Śląsku zapowiada się wyjątkowo gorąco i to nie ze względu na pogodę.  24 czerwca Wrocław odwiedzi Donald Tusk, szef Platformy Obywatelskiej i lider opozycji. W naszym regionie odbędzie się też konwencja Prawa i Sprawiedliwości, która w ostatniej chwili została przeniesiona przez sztab PiS.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Wiec Donalda Tuska – O której i gdzie rozpocznie się spotkanie?

Wiec Donalda Tuska rozpocznie się 24.06 (sobota) na pl. Nowy Targ we Wrocławiu o godz. 13:00.  Spotkanie organizowane jest w ramach kampanii PO “Tu jest przyszłość!”. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty.

Spotkamy się my wszyscy, którzy wierzymy, że Polska może być taka jak Dolny Śląsk i jak Wrocław – nowoczesna, słoneczna, radosna, z ambicjami – zapowiedział Donald Tusk na Twitterze.

Zmiana miejsca konwencji PiS

W sobotę na Dolnym Śląsku odbędzie się też konwencja Prawa i Sprawiedliwości. Początkowo planowano, że spotkanie zostanie zorganizowane w Łodzi na terenie Atlas Areny. Prezydent Hanna Zdanowska uznała, że pieniądze z wynajmu obiektu przeznaczy na miejski program in vitro. Tuż po tej deklaracji, 19 czerwca PiS wycofał się ze swojego pomysłu i zapowiedział zmianę miejsca wydarzenia. Konkretna lokalizacja nie jest jeszcze znana, ale pojawiają się doniesienia, że może być to teren niedaleko kopalni w Turowie.

Prawo i Sprawiedliwość zawsze jest blisko ludzkich spraw i blisko problemów Polaków. Dlatego odpowiadając na zaproszenie mieszkańców Dolnego Śląska sztab postanowił o zmianie formuły i miejsca naszego sobotniego wydarzenia – napisał na Twitterze Joachim Brudziński, nowy szef sztabu PiS-u.

Tagi