Ładowanie

We wtorek wieczorem na wrocławskich Maślicach, w stawie w pobliżu ulicy Królewieckiej utonął 28-letni mężczyzna.

Dramat na Maślicach. Nie żyje 28-letni mężczyzna

28 czerwca, 2023

We wtorek wieczorem na wrocławskich Maślicach, w stawie w pobliżu ulicy Królewieckiej utonął 28-letni mężczyzna. fot. Dolnośląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

We wtorek wieczorem na wrocławskich Maślicach doszło do tragicznego zdarzenia. W stawie w pobliżu ulicy Królewieckiej utonął 28-letni mężczyzna.

fot. Dolnośląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

27 czerwca, we wtorek o godzinie 21.20 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku na osiedlu Maślice we Wrocławiu. W stawie przy ul. Królewieckiej znalazł się pod wodą młody mężczyzna. Na miejsce udały się jednostki straży pożarnej, policji, pogotowia ratunkowego oraz ratowników WOPR. Niestety, mimo podjęcia działań ratunkowych i przeprowadzonej resuscytacji nie udało się uratować życia 28-latka.

– Dziś wieczorem o godzinie 21:20 otrzymaliśmy wezwanie z CPR 112 do wypadku w stawie na Maślicach przy ul. Królewieckiej we Wrocławiu. Pływający mężczyzna nagle zniknął pod lustrem wody. Zespół dyżurnych ratowników po dotarciu na miejsce podjął poszukiwania pod wodą. Bardzo szybko ratownicy WOPR odnaleźli w wodzie 28-letniego mężczyznę i przekazali zespołowi ratownictwa medycznego. Mimo podjętej resuscytacji nie udało się przywrócić czynności życiowych. Spędzajcie czas nad wodą rozsądnie, uważajcie na siebie, woda to żywioł.- czytamy w komunikacie Dolnośląskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Okoliczności utonięcia będzie wyjaśniał prokurator.

Przeczytaj też: Wybuchł pożar w zakładzie Heiche Polska w Stanowicach pod Wrocławiem

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

fot. Dolnośląskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe
Tagi