6.9 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Droższe wejścia do wrocławskiego Aquaparku. Sprawdź, których biletów dotyczą zmiany

WARTO PRZECZYTAĆ

Aquapark we Wrocławiu mimo licznych oszczędności nie wygrał z podwyżkami cen energii — od 1 lutego zmuszony jest podnieść ceny biletów. Stali goście, wykupujący karnety, nie muszą obawiać się podwyżek. Mimo zmian obiekt pozostaje w gronie najtańszych Aquaparków w Polsce.

Wzrosły opłaty za jednorazowe bilety normalne i ulgowe (pobyt na dwie godziny i na cały dzień) oraz ceny biletów rodzinnych. Ceny karnetów pozostają bez zmian, a ich oferta jest nawet korzystniejsza. Poznaj zmiany w cenach biletów wrocławskiego Aquaparku.

Niedawno pisaliśmy o oszczędnościach, jakie udaje się osiągnąć parkowi wodnemu we Wrocławiu. Wśród nich znalazło się nowatorskie rozwiązanie, pozwalające na sztuczne obniżenie sufitu.

Od lutego 2023 nowe ceny biletów

Bilety jednorazowe oraz całodniowe podrożały o 10 zł. Bilet normalny na dwie godziny wzrósł z 50 zł do 60 zł, a ulgowy z 40 zł do 50 zł. Całodniowy natomiast podrożał z 65 zł na 75 zł (normalny) oraz z 50 zł na 60 zł (ulgowy).

Ceny biletów rodzinnych także poszły w górę — bilet dwugodzinny podrożał o 31 złotych (z 144 zł na 175 zł), a całodniowy o 29 złotych (z 170 zł na 199 zł).

Podwyżki nie dotyczą stałych klientów

Stali klienci, używający karnetów, nie odczują podwyżek. Karnety, kupione od 1 lutego, będą ważne nie 3, a 4 miesiące. Karnet „VIP 4=3” kosztuje 599 zł.

Coraz częściej wrocławianie decydują się właśnie na zakup karnetów, a nie jednorazowych biletów. I nic dziwnego — to ogromny zysk, jeśli regularnie się nas odwiedza. Nie ma drugiej takiej oferty w Polsce — informuje Aneta Rawecka z aquaparku we Wrocławiu.

Darmowe wejścia i zniżki

W przypadku posiadaczy kart Nasz Wrocław i Nasz Wrocław Max, wejścia darmowe oraz te po zniżce również się nie zmieniają. Zmiany nie obejmują także właścicieli kart abonamentowych dystrybuowanych przez pracodawców, czyli np. „multisport”.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI