Ładowanie

W sobotę 29 lipca w godzinach od 20:00 do 22:00 odbędzie się druga w tym sezonie impreza pod nazwą

Druga w sezonie “Potańcówka na Oławskim” – Wstęp wolny!

29 lipca, 2023

W sobotę 29 lipca w godzinach od 20:00 do 22:00 odbędzie się druga w tym sezonie impreza pod nazwą "Potańcówka na Oławskim". Jest to okazja do zabawy przy największych hitach oraz integracji. Przeczytaj o szczegółach. Fot. Maciej Proćków – ART JTM.

W sobotę 29 lipca w godzinach od 20:00 do 22:00 odbędzie się druga w tym sezonie impreza pod nazwą “Potańcówka na Oławskim”. Jest to okazja do zabawy przy największych hitach oraz integracji. Przeczytaj o szczegółach.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

O oprawę muzyczną zadbają wokaliści Teatru Dialogu i Fundacji ART JTM: Dominika Borkowska, Zofia Dębska oraz Szymon Majkrzak. W tym roku wszystkie utwory wykonywane będą na żywo. To zasługa aktorów prowadzonego w Centrum na Przedmieściu Teatru Dialogu.

Tegoroczna III edycja jest szczególna, bo wielokulturowa. To wynik współpracy młodych aktywistów i artystów uczestniczących w projekcie realizowanym przez Fundację ART JTM we współpracy z Fundacją Batorego. Od kilku miesięcy młodzież z całego miasta angażuje się w działania integrujące migrantów z ich polskimi sąsiadami.

Na Przedmieściu Oławskim brakowało oferty rozrywkowej, dostępnej – również pod względem językowym – dla migrantów. Dlatego wszystkie materiały promocyjne dotyczące wydarzenia są tłumaczone. Na miejscu będą też osoby mówiące po ukraińsku i po angielsku. Podczas pierwszej potańcówki przyszło już trochę migrantów, także myślę, że trafiliśmy w punkt. Zapraszamy do wspólnej zabawy! – mówi Michał Jagodziński z Fundacji ART JTM.

Potańcówka odbędzie się 29 lipca w godzinach od 20:00 do 22:00. Centrum na Przedmieściu – ul. Prądzyńskiego 39 A. Wstęp wolny!

Tagi