Ładowanie

Nastolatki po południu oddaliły się z miejsca pobytu i nie nawiązały kontaktu z rodziną. Cała historia na szczęścia zakończyła się happy endem.

Dwie nastolatki zaginęły we Wrocławiu. Trwają poszukiwania

26 czerwca, 2023

Nastolatki po południu oddaliły się z miejsca pobytu i nie nawiązały kontaktu z rodziną. Cała historia na szczęścia zakończyła się happy endem. Nastolatki na szczęście odnalazły się w okolicach Dworca Głównego. Fot. KMP we Wrocławiu

Wrocławscy policjanci apelują o pomoc w poszukiwaniach 12-letniej Aleksandry Strączek i 14-letniej Anastasii Belinskiej. Nastolatki wyszły z domu w sobotę, 24 czerwca w godzinach popołudniowych i do tej pory nie powróciły.

W sobotę, 24 czerwca zaginęły dwie dziewczynki – Anastasiia Belinska (14 lat) i Aleksandra Strączek (12 lat). Nastolatki po południu oddaliły się z miejsca pobytu i w dalszym ciągu nie nawiązały kontaktu z rodziną.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Rysopis zaginionych

Anastasiia Belinska ma ok. 176 cm wzrostu, jest mocnej budowy ciała. Ma długie, ciemne włosy i oczy koloru brązowego. Ubrana była w zielone spodnie, czarna bluzę z dużym, białym napisem.

Aleksandra Strączek ma ok 150 cm wzrostu i jest drobnej budowy ciała. Posiada długie włosy w ciemnym kolorze oraz oczy koloru niebieskiego. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną, rozpinaną bluzę i w czarne skarpetki w klapkach.

Apel o pomoc

Osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu nieletnich proszone są o kontakt z dyżurnym Komisariatu Policji Wrocław-Psie Pole, osobiście lub pod nr tel. 47 87 146 05 lub 47 87 145 25. Mogą również skontaktować się z najbliższą jednostkę Policji.

Przeczytaj też: Zaginęła 16-letnia Natalia Kosiarska. Wrocławianka wyszła z domu i nie wróciła

Tagi