Ładowanie

Z inicjatywy przewoźnika, dzieci pracowników MPK Wrocław zasiedły za mikrofonem, aby nadać nowe, urocze brzmienie nazwom przystanków, które na co dzień oznajmia profesjonalny lektor.

Dzieci pracowników MPK czytają nazwy przystanków w swoje święto

1 czerwca, 2023

Z inicjatywy przewoźnika, dzieci pracowników MPK Wrocław zasiedły za mikrofonem, aby nadać nowe, urocze brzmienie nazwom przystanków, które na co dzień oznajmia profesjonalny lektor. Fot. Zdjęcie ilustracyjne / pixabay

W dniach 1-4 czerwca, podróżujący MPK Wrocław będą mieli niecodzienną okazję doświadczyć ciepła i wdzięku dziecięcych głosów, które zapowiadają nazwy przystanków. Z inicjatywy przewoźnika, dzieci pracowników MPK Wrocław zasiadły za mikrofonem, aby nadać nowe, urocze brzmienie nazwom przystanków, które na co dzień oznajmia profesjonalny lektor.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Hala Stulecia, Park Popowicki, Kępa Mieszczańska… Te nazwy, dzięki dziecięcym głosom – Leny, Marcela i Zuzi – nabrały nowego, uroczego wymiaru. Ponad 20 dzieci pracowników wzięło udział w tej nietypowej akcji, a efekty ich pracy będzie można usłyszeć od 1 do 4 czerwca.

Oddaliśmy najmłodszym kontrolę nad komunikatami głosowymi, żeby przypomnieć naszym pasażerom o tak wyjątkowym święcie, jakim jest Dzień Dziecka. Tego dnia każdy z nas, nawet dorosły  powinien czuć radość i pamiętać o samych dobrych chwilach. Chcemy, aby na twarzach podróżujących pojawił się, choć w połowie tak duży śmiech, jaki towarzyszył dzieciom podczas nagrywania tych nazw.-mówi wiceprezes MPK Wrocław Przemysław Nowicki.

Dzieci nie tylko ożywiły nazwy przystanków swoją dziecięcą magią, ale miały też okazję zobaczyć, jak działa profesjonalne studio nagrań oraz dowiedzieć się więcej o pracy Centrali Ruchu. Efekty ich pracy będzie można usłyszeć na trasie linii 19, gdzie każda z 23 zapowiedzi przystanków zostanie oznajmiona dziecięcym głosem.

Ta inicjatywa to nie tylko piękny sposób na uczczenie Dnia Dziecka, ale także przypomnienie wszystkim pasażerom, jak ważne jest zachowanie dziecięcej radości i otwartości na świat, niezależnie od wieku. Przystanek „Kępa Mieszczańska”? Z pewnością może brzmieć uroczo!

Tagi