-3.8 C
Wrocław
niedziela, 5 lutego, 2023

Dziecięca rekrutacja do Barons Wrocław. Dołącz do zespołu i trenuj baseball wśród najlepszych.

WARTO PRZECZYTAĆ

Fot, Mat, pras. wroclaw.pl

Barons Wrocław – baseballowa drużyna ze stolicy Dolnego Śląska, były mistrz Polski i aktualny przedstawiciel naszego kraju na arenie międzynarodowej, rozszerza szeregi i tworzy nowe drużyny dziecięce w różnych kategoriach wiekowych.

Nie trzeba znać baseballa, żeby rozpocząć treningi

Wiosenna rekrutacja skierowana jest głównie do dzieci w wieku 5-15 lat, a Baronsi poszukują chętnych do gry do drużyn minibaseballa, młodzików i kadetów. Klub nie wymaga znajomości dyscypliny. Zapewnia, że zarówno technikę gry, jak i przepisy, adepci baseballa przyswoją w trakcie treningów. Powstaje także drużyna tylko dla dziewcząt w wieku 9-12 lat. Wszystkie inne drużyny mają skład mieszany.

– Każdy będzie mógł od podstaw nauczyć się tej dyscypliny pod okiem jednych z najbardziej utytułowanych zawodników i trenerów w Europie. Treningi odbywają się na profesjonalnym boisku baseballowym, a w ramach zajęć nie zabraknie dużej dawki energii i niesamowitej zabawy – mówi Marek Kozioł z Barons Wrocław.

Treningi na profesjonalnym boisku

Zajęcia dla dzieci i młodzieży odbywają się na stadionie baseballowym MCS-u na wrocławskim Zakrzowie, przy ul. Niepodległości 6.

  • Minibaseball: dziewczynki i chłopcy 5-8 lat, pon. i śr. 17.30-19;
  • Młodziczki: drużyna dziewczęca 9-12 lat, pt. 17.30-19;
  • Młodzicy: dziewczynki i chłopcy 9-12 lat, wt. i czw. 17.30–19;
  • Kadeci: dziewczynki i chłopcy 13-15 lat, pon. i śr. 17.30–19.

– Aby rozpocząć swoją przygodę z baseballem, wystarczy pojawić się na naszym treningu. Niezbędny sprzęt zapewnimy uczestnikom na treningu. – dodaje Marek Kozioł.

Szczegółowe informacje na temat naboru można znaleźć na oficjalnym koncie Barons Wrocław na Facebooku, a w razie pytań: biuro@baseballwroclaw.pl. 

Mat. pras. wroclaw.pl

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI