Ładowanie

WrocWalk

Dzień Niepodległości na sportowo – WrocWalk 2023!

10 listopada, 2023

WrocWalk fot. Młodzieżowe Centrum Sportu Wrocław

11 listopada we Wrocławiu odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, które połączy zabawę, ruch na świeżym powietrzu i odkrywanie piękna stolicy Dolnego Śląska – “WrocWalk”!

“WrocWalk” to rodzinna impreza z okazji Dnia Niepodległości, która każdego roku przyciąga tysiące uczestników w różnym wieku. W trakcie wydarzenia całe miasto stanie się planszą do gry. Będzie to doskonała okazja, by poznać ciekawe zakątki Wrocławia, zobaczyć jego uroki i dowiedzieć się więcej o nietuzinkowej historii stolicy Dolnego Śląska.

Trzy niezapomniane trasy

Do dyspozycji uczestników będą trzy trasy – „Trasa Przebojowa”, „Trasa Tajemnic” i Trasa WROwerowa”. Na jednej z nich znajdziemy najpopularniejsze i najbardziej oblegane punkty z poprzednich odsłon “WrocWalka”, kolejna będzie pełna historii z okresu II wojny światowej, a ostatnia została starannie zaprojektowana z myślą o porywającej wyprawie jednośladem z wrocławskim sportem w tle.

Pakiety startowe rozeszły się błyskawicznie

Wszystkie pakiety na „WrocWalk 2023” zostały sprzedane w ciągu kilku tygodni. Będzie je można odebrać w biurze zawodów, które  zostanie otwarte w Przejściu Dialog przy ul. Świdnickiej 19, a jego działanie zaplanowano na piątek 10 listopada od godz. 12.00 do 20.00 i w dniu imprezy od godz. 8.00 do 12.00.

W pakietach startowych zajdą się m.in. worko-plecak, czapka zimowa, mapa wybranej trasy oraz inne, drobne gadżety. Każdy uczestnik, który zbierze wszystkie pieczątki otrzyma również pamiątkowy medal imprezy. 

WrocWalk 2023 już 11 listopada

Tegoroczny “WrocWalk” wystartuje 11 listopada o godz. 10:00. Zbieranie pieczątek będzie możliwe do godz. 16.00, a do mety należy dotrzeć przed godz. 18.00. Zapisy i wszystkie bieżące informacje będą dostępne na stronie internetowej organizatora oraz w jego mediach społecznościowych.

Tagi