6.9 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Ferie z MPK Wrocław. Dzieci poznają zajezdnię i otrzymają drobne upominki

WARTO PRZECZYTAĆ

W sobotę 18 i 25 lutego w zajezdni autobusowej przy ul. Obornickiej odbędą się spotkania z pracownikami MPK, zorganizowane z myślą o najmłodszych mieszkańcach Wrocławia. Jak można zapisać się na wydarzenie? Sprawdź szczegóły!

MPK Wrocław zaprasza dzieci w wieku 5-12 lat do wspólnego spędzenia ferii zimowych. Uczestnicy wydarzenia zwiedzą zabytkowy autobus „Ogórek”, a także dowiedzą się, jak wygląda praca kierowcy. Podczas spotkania będą też mogli zobaczyć wrocławską zajezdnię.

Ferie w mieście z MPK Wrocław. Poznaj zajezdnię “od kuchni”. Terminy i godziny spotkań

Wydarzenie odbędzie się w zajezdni autobusowej przy ul. Obornickiej 131 w sobotę 18 i 25 lutego. Spotkania zaplanowane są na trzy tury w godzinach 9.00-11.00, 11.30-13.30 i 14.00-16.00.

Ferie w mieście z MPK Wrocław. Poznaj zajezdnię “od kuchni”. Program

Uczestnicy wydarzenia przejadą się autobusem, odwiedzą halę pozjazdową i stację paliw oraz poznają pracę osób zarządzających zajezdnią. Cały czas będą znajdować się pod opieką instruktorów, animatorów i maskotek MPK. Dzieci dostaną również drobne upominki, a także indywidualne, pamiątkowe zdjęcie wywołane na miejscu.

Ferie w mieście z MPK Wrocław. Poznaj zajezdnię “od kuchni”. Zapisy

Zapisy na 18 lutego rozpoczynają się w poniedziałek 6 lutego, a na 25 lutego tydzień później, w poniedziałek 13 lutego. Zgłoszenia należy wysyłać drogą mailową, pod adres: feriempk@mpk.wroc.pl W zapisie trzeba wskazać wybraną datę i turę ferii, imię i nazwisko dziecka i opiekuna, wiek dziecka oraz potwierdzenie akceptacji regulaminu. Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje dostępne są TUTAJ.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI