13.7 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Festiwal WROsound po raz kolejny w Imparcie. Sprawdź szczegóły!

WARTO PRZECZYTAĆ

16-17 lipca odbędzie się kolejna edycja festiwalu WROsound. To lifestylowe wydarzenie, które posiada dwie sceny – główną na placu przed Impartem oraz scenę Tak brzmi Wrocław w podwórku Impartu. Na terenie festiwalu znajduje się jeszcze przestrzeń na realizację twórczych działań.

Na festiwalu będzie okazja posłuchać kawałków elektronicznych. Fot. Pixabay

Organizatorzy festiwalu stawiają na dobry rap, jazzowe eksperymenty, ciekawą elektronikę czy songwriterów z setlistą pełną hitów. Co istotne, zależy im nie tylko na muzyce, ale też na realizacji pozytywnych praktyk dlatego podczas wydarzenia wdrażają metodę less waste.

Line-up:

15 lipca (sobota)

Zdechły Osa, Szczyl LIVE, NANGA, Ryfa Ri & Elopolo Band

16 lipca(niedziela)

Dub FX feat. Mr Woodnote, Janus Rasmussen (Kiasmos) LIVE, RYSY feat. Justyna Święs & Michał Anioł, Niemoc feat. Misia Furtak & Kacha Kowalczyk

Urban Jungle & Less Waste

W 2021 roku WROsound po raz pierwszy odbył się pod hasłem urban jungle (miejska dżungla). Urban jungle symbolizuje przestrzeń, w której odbywa się wydarzenie – zielony plac przed Impartem, a także oryginalne wybory muzyczne.  Festiwal działa też w rytm zasady „Less Waste”. Organizatorzy przerabiają nośniki reklamowe na torby używane przez lata. Na festiwalu zapewniają bezpłatny dostęp do wody, ograniczają druki,  a także ułatwiają dostęp do zrównoważonego transportu i ograniczają plastik do minimum.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI