-3.6 C
Wrocław
poniedziałek, 6 lutego, 2023

Fotele z Kina Nowe Horyzonty szukają nowego domu. Ceny od symbolicznej złotówki

WARTO PRZECZYTAĆ

Wraz z modernizacją sal Kina Nowe Horyzonty we Wrocławiu wymienione zostaną fotele, na których fani kina doświadczyli niezliczonych filmowych wrażeń. Siedzenia te szukają nowej przestrzeni. Cena? Już od symbolicznej złotówki.

fot. Kino Nowe Horyzonty

Za sobą mają tysiące seansów i filmowych emocji. Fotele mogą przydać się w instytucjach kultury, jako miejsce do siedzenia dla gości. Można będzie także zaopatrzyć się w pojedynczy fotel z podłokietnikiem, który może posłużyć jako ciekawy element wystroju domu.

Chcesz ugościć fotel w swoich progach? Planujesz zmianę wyposażenia w Twojej instytucji? Zabierz kawałek Kina Nowe Horyzonty, gdziekolwiek chcesz – czytamy na stronie internetowej Kina Nowe Horyzonty.

Ponad tysiąc foteli do oddania

W związku z remontem sal Kino Nowe Horyzonty do zaoferowania ma aż 997 sztuk foteli zielonych i 562 niebieskich. Fotele mają 14 lat. Kino określa ich stan jako w 90% dobry, a w 10% dostateczny – ze względu na ubytki w tapicerce.

Siedziska wykonane są z tkaniny poliestrowej, a ich podstawa jest metalowa. Posiadają drewniane podłokietniki i miejsce na kubek z tworzywa sztucznego. Fotele są ponumerowane, w zagłówku mają wszyte numery. Nowy właściciel może ją usunąć na swoją własną odpowiedzialność.

Wszystkie posiadają dokumentację technologiczną zgodną z normami o niepalności.

fot. Kino Nowe Horyzonty

Kiedy można odebrać fotele?

Ze względu na ograniczone możliwości magazynowe odbiór foteli będzie możliwy wraz z postępem prac modernizacyjnych. Szacunkowe terminy odbioru na ten moment to:

  • 02–06.12.2022 – 441 sztuk zielonych foteli
  • 02–06.04.2023 – 562 sztuk niebieskich foteli
  • 03–06.04.2023 – 556 sztuk zielonych foteli

Symboliczna zapłata zależy od liczby foteli. Zaczyna się od symbolicznej złotówki, nie przekroczy jednak 50 zł. Transport zapewnić muszą nowi właściciele.

Osoby zainteresowane proszone są o kontakt pod adresem: kino@kinonh.pl (w tytule: fotele).

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI