Ładowanie

Głogów: Bezpłatne zajęcia jogi w Fosie Miejskiej

8 sierpnia, 2023

Co niedzielę w Fosie Miejskiej odbywają się bezpłatne zajęcia Jogi. /Fot. UM Głogowa

Akcja promująca zdrowy i świadomy styl życia oraz stwarzająca szansę na aktywny wypoczynek dla mieszkańców Głogowa została objęta patronatem Prezydenta Miasta Głogowa Rafaela Rokaszewicza.

Szkoła Jogi Surya Namaskar zaprasza na bezpłatne zajęcia na świeżym powietrzu w każdą niedzielę sierpnia w godzinach 9:00 – 10:00 do Fosy Miejskiej! Uczestnicy proszeni są o zabranie ze sobą maty, karimaty lub koca i wygodnego stroju do ćwiczeń.

Zajęcia prowadzi Marta Lewandowska ze Szkoły Jogi Surya Namaskar w Głogowie, która z wykształcenia jest pedagogiem, terapeutą oraz instruktorem rekreacji ruchowej ze specjalnością Hatha Joga. Praktykę jogi rozpoczęła w 2007 roku u Marka Bednarskiego. Od tego czasu systematycznie bierze udział w licznych warsztatach i szkoleniach jogi, prowadzonych przez nauczycieli z Polski i zagranicy. Swoją wiedzę pogłębiała u Jurka Jaguckiego, Pauliny Stróż, Ałły Raginis i Ewy Wardzałły. Systematycznie bierze także udział w warsztatach jogi terapeutycznej oraz regularnie uczestniczy w warsztatach prowadzonych przez zagranicznych nauczycieli: Ojciec Joe Pereira i Udaj Bhosale.

Źródło: Szkoła Jogi Surya Namaskar w Głogowie

Tagi