7.7 C
Wrocław
środa, 22 marca, 2023

Głogów: Chrobry w Twojej szkole – akcja klubu

WARTO PRZECZYTAĆ

Piłkarski Chrobry Głogów rusza z nową odsłoną wolontariackiej akcji “Chrobry w Twojej szkole”. – Uczysz się w szkole średniej i kibicujesz Chrobremu? Mamy dla Ciebie propozycję – zachęcają przedstawiciele klubu.

Zasady tej akcji są proste. – Jeśli weźmiesz w niej udział, Twoim zadaniem będzie zadbanie o promocję meczów Chrobrego w Twojej własnej szkole. Przed zbliżającym się meczem pobierasz od nas promujący go plakat, wieszasz w szkole (o pozwolenia na to już zadbamy) i doglądasz, aby do momentu wydarzenia miał się dobrze i był odpowiednio widoczny. Być może dzięki Tobie ktoś z Twoich znajomych zainteresuje się meczem i na stadion pójdziesz razem z nim – mówią organizatorzy akcji.

W zamian za udział w akcji Chrobry proponuje darmowe bilety na mecze głogowskiego klubu i inne bonusy, jak klubowe upominki. – Być może to także Twój początek czegoś większego, jak w przypadku dwójki naszych kibiców, których historię opisywaliśmy całkiem niedawno – dodają organizatorzy akcji.

Zgłoś się do akcji „Chrobry w Twojej szkole”:

– napisz na klub@chrobry-glogow.pl podając swoje imię, nazwisko, kontaktowy numer telefonu i nazwę szkoły, do której uczęszczasz. Te same informacje możesz też zostawić w prywatnej wiadomości na profilu klubu na Facebooku.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI