Ładowanie

Kadr ze zwiastuna filmu Igrzyska Śmierci

Hala Stulecia w hicie hollywoodzkim. Kiedy zobaczymy nowe “Igrzyska śmierci”?

22 września, 2023

Kadr ze zwiastuna filmu Igrzyska Śmierci źródło: YouTube

To będzie widowisko roku! Po ośmiu latach “Igrzyska śmierci” powracają na ekrany kin. W najnowszej części serii zobaczymy wrocławską Halę Stulecia! W sieci jest już dostępny drugi zwiastun filmu

Kadr z trailera filmu Igrzyska Śmierci, źródło: YouTube

“Igrzyska śmierci” to seria filmów na podstawie książek Suzanne Collins. Akcja opowieści rozgrywa się w totalitarnym państwie Panem podzielonym na 13 dystryktów oraz stolicę (Capitol). Co roku w kraju organizowane są Głodowe Igrzyska, czyli krwawe zawody, w których uczestnicy muszą walczyć na śmierć i życie. Główną bohaterką wydarzeń jest Katniss Everdeen.

“Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży” to prequel uwielbianej przez widzów historii. W filmie zostaną ukazane Dziesiąte Głodowe Igrzyska. Opowieść przedstawi losy młodego, osiemnastoletniego Coriolanusa Snowa – przyszłego prezydenta Capitolu. Mężczyzna zostanie mentorem Lucy Gray Baird, dziewczyny z biednego Dystryktu Dwunastego. W produkcji zagrają Tom Blyth, Rachel Zegler, Hunter Schafer, Jason Schwartzman, Viola Davis oraz Peter Dinklage. Za reżyserię ponownie odpowiada Francis Lawrence. Film zadebiutuje w polskich kinach już 17 listopada 2023 roku. 

„Ballada ptaków i węży” to piąta odsłona serii. Poprzednie filmy cieszyły się ogromną popularnością. Każda część zarabiała na świecie ponad 650 mln dolarów. Ukazanie Hali Stulecia w tak kasowym hicie może być dla miasta dużą promocją. 

Zobaczcie, jak wygląda wrocławski obiekt w najnowszym zwiastunie Igrzysk śmierci:  

(materiały promocyjne)

Tagi