10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

II-ligowe derby dla rezerw Śląska

WARTO PRZECZYTAĆ

W 7. serii gier eWinner 2. Ligi drugi zespół Śląska Wrocław pokonał w derbach województwa dolnośląskiego Górnika Polkowice 3:1. Dwie bramki w tym pojedynku zdobył Przemysław Bargiel, który był wyróżniającą postacią na placu gry.

Wrocławianie przystępowali do starcia z Górnikiem po 3 meczach bez zwycięstwa – tyle samo kolejek na przełamanie passy porażek czekali także miejscowi.

Sobotni mecz bardzo dobrze rozpoczęli Wojskowi, którzy za sprawą celnego strzału Muszyńskiego już w 2. minucie objęli prowadzenie. Niestety, po niespełna kwadransie gry wyrównał Hafez, a gra toczyła się głównie w środku pola.

W 35. minucie na murawie zameldował się Przemysław Bargiel, który został bohaterem tego starcia. 4. minuty po wznowieniu drugiej części meczu Bargiel wyprowadził Śląsk na prowadzenie, a kropkę nad i postawił w 5. doliczonej minucie gry, trafiając po raz drugi!

Trójkolorowi po 7. kolejkach mają na swoim koncie 9 oczek i w ligowej stawce meldują się na 9. miejscu, ze stratą zaledwie 3 punktów do wicelidera z Kalisza. W następnej kolejce – 27 sierpnia – Śląsk podejmie przy Oporowskiej Motor Lublin.

Górnik Polkowice – Śląsk II Wrocław 1:3 (1:1)

Śląsk II: Burta – Bejger, Gryglak (Bukowski), Krocz (Pisarczuk), Kurowski (Lutostański), Lewkot, Lizakowski, Młynarczyk (Bargiel), Muszyński, Szmigiel, Wypart (Matsenko)

Odsłony: 2

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI