1.6 C
Wrocław
piątek, 9 grudnia, 2022

Jak przenieść handel do sieci? Przedsiębiorcy porozmawiają o tym na konferencji

WARTO PRZECZYTAĆ

Na międzynarodowej konferencji Commerce Transformation Days przedsiębiorcy porozmawiają o najnowszych trendach cyfrowego handlu. Wydarzenie odbędzie się 22 i 23 wrzenia 2022 r. w centrum biznesowym Concordia Design we Wrocławiu.

Commerce Transformation Days. Fot. Unity Group

W tym roku odbędzie się siódma edycja Commerce Transformation Days. Wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia. Spotkania będą odbywać w formie hybrydowej – online i offline – w centrum biznesowym Concordia Design. Wykłady, panele dyskusyjne i warsztaty będą przestrzenią do wymiany wiedzy między uczestnikami. Hasłem przewodnim wydarzenia jest „Transformacja handlu w erze dynamicznych zmian. Jak przygotować się na nieprzewidywalne?”.

Tematyka konferencji i zaproszeni goście

Organizatorzy konferencji, Unity Group CTD, przewidzieli w tym roku 6 bloków tematycznych: commerce transformation, digital sales, scalable operations, data & AI, cloud & cybersecurity oraz society & organization. Wśród ekspertów znaleźli się reprezentanci znanych rynkowych marek, m.in.: Allegro, Carrefour, Euro RTV AGD, BRW, PwC, Super-Pharm czy Żabka.

Rosnąca cyfryzacja

Tranformacja cyfrowa okazała się być dla wielu przedsiębiorców warunkiem koniecznym, aby firma nadal funkcjonowała na rynku. Wielu z nich zauważyło również wzrost przychodów i przypływ nowych klientów.

Przyszłości nie da się przewidzieć, ale od kilku lat mamy do czynienia z bardzo silną zmiennością na rynku i przedsiębiorcy muszą umieć sobie z nią radzić, właściwe i szybko reagować, a także mądrze planować. Dlatego we wrześniu na Commerce Transformation Days chcemy spotkać się z międzynarodowymi ekspertami z obszaru digital commerce, aby poruszyć istotne dla branży tematy. Liczymy, że dzięki wymianie doświadczeń i współpracy na wielu płaszczyznach przyczynimy się do łatwiejszego zmierzenia się wielu biznesów z obecną, dla wielu trudną, rzeczywistością. – mówił Grzegorz Kuczyński, prezes zarządu Unity Group.

Transformacja cyfrowa w Polsce

Polska od kilku lat znajduje się na jednym z ostatnich miejsc w rankingu DESI (Digital Economy and Society Index), czyli indeksu gospodarki i społeczeństwa cyfrowego krajów Unii Europejskiej. Wpływ na to mają zaniedbania w obszarze cyfryzacji, a także niedostateczna integracja technologii cyfrowych w przedsiębiorstwach.

Zobacz również:  Choinka rozbłysła na wrocławskim rynku [ZOBACZ ZDJĘCIA]

– Warto o tej szansie debatować w gronie ekspertów CTD. Od tego zależy kondycja i konkurencyjność całej branży handlowej. Klienci B2B oczekują stałego dostępu do oferty, sprawnej i spersonalizowanej obsługi, podobnej do tej, do jakiej przyzwyczaili się kupując produkty konsumenckie – informowała Patrycja Sass-Staniszewska, Prezes Izby Gospodarki Elektronicznej.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI

400x750px3