Ładowanie

Jak zwrócić bilety za mecz Śląska z Pogonią

5 sierpnia, 2023

 

#TRÓJKOLOROWI, w związku z przełożeniem meczu z Pogonią Szczecin, który już oficjalnie nie zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę, mamy dla Was informację na temat zwrotu zakupionych biletów.

Aby zwrócić zakupiony bilet na przełożony mecz z Pogonią Szczecin, należy zalogować się na swoim koncie w serwisie bilety.slaskwroclaw.pl i skorzystać z przycisku “zwrot za bilet”.

Prośbę o zwrot może zgłosić właściciel biletu lub właściciel transakcji, który dokonał zakupu biletów. W przypadku właściciela transakcji będzie on mógł zaznaczyć prośbę o zwrot przy każdym bilecie, który zakupił.

W przypadku prośby o zwrot zgłaszanej przez właściciela biletu (który nie jest właścicielem transakcji) będzie mógł zgłosić prośbę o zwrot tylko przy swoim bilecie.

1. Właściciel transakcji loguje się na konto, z którego dokonano zakup lub właściciel biletu loguje się na swoje konto, na którym posiada bilet.

2. W drugim kroku należy odszukać bilet, który chce się zwrócić. Należy wejść w Listę transakcji lub przejść do Twoje Konto -> sekcja Bilety.

3. Po odszukaniu biletu do zwrotu należy otworzyć szczegóły biletu. Jeżeli konfiguracja zwrotów została włączona w szczegółach biletu będzie widoczny przycisk PROŚBA O ZWROT, w który należy kliknąć.

4. Po wybraniu Prośby o zwrot w nowym okienku pojawią się udostępnione opcje zwrotu  Po sprawdzeniu czy wszystko zostało poprawnie zaznaczone należy kliknąć TAK.

Jeśli bilet został zakupiony w punkcie stacjonarnym najlepiej zwrócić się bezpośrednio do kas przy ul. Oporowskiej 62. W przypadku posiadania paragonu można wybrać zwrot gotówki lub voucher. Gdy kupujący nie ma za sobą paragonu otrzyma voucher na darmowy bilet. Godziny otwarcia kas biletowych można sprawdzić TUTAJ.

W przypadku karnetowiczów, przełożenie meczu z Pogonią nie wymaga żadnych działań z ich strony.