7.7 C
Wrocław
środa, 22 marca, 2023

Janowski bez złamań, Woffinden przejdzie badania

WARTO PRZECZYTAĆ

Miniony weekend z pewnością nie był przyjazny dla dwóch zawodników Betard Sparty Wrocław. Najpierw, z rywalizacji w GP w Cardiff z powodu złego samopoczucia wycofał się Tai Woffinden, a dwa dni później, w trakcie IMP w Krośnie poważny wypadek zaliczył Maciej Janowski. Dziś klub ze stolicy Dolnego Śląska wydał oficjalny komunikat w sprawie tych zdarzeń.

Zgodnie z komunikatem, Tai Woffinden przejdzie kompleksowe badania, które mają znaleźć przyczynę złego samopoczucia Brytyjczyka w trakcie zawodów w Cardiff – przypomnijmy, Tai wycofał się ze startów po trzeciej serii.

Z kolei kwestia Macieja Janowskiego zdecydowanie uspokaja fanów mistrza Polski. Kapitan Sparty, który w finałowym biegu z impetem uderzył o tor, nie doznał żadnych złamań – choć początkowe informacje mogły sugerować problemy z biodrem.

To bardzo dobry prognostyk przed początkiem fazy play-off. Mistrzowie Polski tę fazę sezonu rozpoczną w niedzielę, 21 sierpnia, o godzinie 20.00. Wówczas Sparta podejmie u siebie Włókniarza Częstochowa.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI