Ładowanie

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Rozpoczęcie imprezy już 24 listopada

13 listopada, 2023

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu fot. Joanna Bim

Niecałe dwa tygodnie dzielą nas do startu Jarmarku Bożonarodzeniowego na wrocławskim rynku! W jakich godzinach będą czynne stoiska i jakie atrakcje zaplanowano dla odwiedzających?

W tym roku Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu rozpocznie się 24 listopada i potrwa do 7 stycznia 2024 roku. Zimowe świętowanie tradycyjnie będzie odbywać się na Rynku, na ul. Oławskiej, na ul. Świdnickiej oraz na placu Solnym. W centrum miasta pojawi się około 180 domków, w których wrocławianie oraz turyści będą mogli kupić prezenty świąteczne, rękodzieło, potrawy na gorąco, słodkości oraz oczywiście grzane wino i inne napoje. Nie zabraknie czołowych atrakcji m.in. Domku w Bajkowym Lasku, Świątecznego Wiatraka, Młynówki oraz wielkiej choinki. Dla najmłodszych uczestników imprezy zaplanowano specjalne wydarzenia z udziałem świętego mikołaja czy krasnala Prezentusia, karuzele, bezpłatne zajęcia dla dzieci z lokalnych szkół i przedszkoli oraz wiele więcej.

Dni i godziny otwarcia

Jarmark będzie czynny codziennie od godziny 10:00 do 21:00 z wyjątkiem 24 i 25 grudnia oraz 1 stycznia – w tych dniach będzie zamknięty. 26 grudnia domki będą otwarte od godz. 13. W Sylwestra (31 grudnia) kramy z artykułami przemysłowymi zakończą pracę wcześniej, bo już o godz. 17:00. Tego dnia domki z jedzeniem i napojami będą czynne do godz. 2:00 w nocy (1 stycznia 2024).

Tagi