Ładowanie

W przeciągu najbliższych 12 miesięcy 3 korty tenisowe przy ul. Sudeckiej należące do spółki Termy Cieplickie zostaną przykryte specjalną halą. Przeczytaj o szczegółach

Jelenia Góra: Korty przy ul. Sudeckiej zostaną przykryte halą

18 lipca, 2023

W przeciągu najbliższych 12 miesięcy 3 korty tenisowe przy ul. Sudeckiej należące do spółki Termy Cieplickie zostaną przykryte specjalną halą. Przeczytaj o szczegółach Fot. Jerzy Łużniak FB.

W przeciągu najbliższych 12 miesięcy 3 korty tenisowe przy ul. Sudeckiej należące do spółki Termy Cieplickie zostaną przykryte specjalną halą. Przeczytaj o szczegółach.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

W poniedziałek (17 lipca) Dariusz Stolarczyk, prezes Term Cieplickich oraz prezes wrocławskiej firmy Sport Hall podpisali umowę na to zadanie.

Inwestycja zakłada zadaszenie trzech kortów o nawierzchni z mączki ceglanej krytym wspólnym zadaszeniem w postaci 3 hal łukowych. W zakres inwestycji wchodzi także zagospodarowanie terenu wokół hali oraz zaplecze sanitarno- szatniowe składające się z 2 bliźniaczych modułowych kontenerów w których przewidziano pomieszczenia szatni i węzłów sanitarnych.

Wartość inwestycji to 2 8500 000 zł. Termin zrealizowania inwestycji wynosi 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

Tagi