Ładowanie

Już dziś, 22 lipca, Plac Wolności kolejny raz zamieni się w tętniący rytmem parkiet miejskiej zabawy. Wydarzenie pod nazwą Potańcówka Wrocławska rozpocznie się o godzinie 18 i potrwa aż do 23.

Już dziś kolejna Potańcówka Wrocławska. Tym razem w rytmie muzyki filmowej

22 lipca, 2023

Już dziś, 22 lipca, Plac Wolności kolejny raz zamieni się w tętniący rytmem parkiet miejskiej zabawy. Wydarzenie pod nazwą Potańcówka Wrocławska rozpocznie się o godzinie 18 i potrwa aż do 23. Fot. Tomasz Hołod

Już dziś, 22 lipca, Plac Wolności kolejny raz zamieni się w tętniący rytmem parkiet do tańca. Wydarzenie pod nazwą Potańcówka Wrocławska rozpocznie się o godzinie 18 i potrwa aż do 23.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

Tym razem Potańcówka Wrocławska wypada w trakcie festiwalu filmowego Nowe Horyzonty, dlatego motywem przewodnim całego wydarzenia będzie muzyka filmowa. Przeboje z klasycznych filmów, ale również utwory z najnowszych obrazów, staną się idealnym tłem dla tanecznych popisów uczestników.

Potańcówka Wrocławska to nie tylko doskonała okazja do poprawienia swoich umiejętności tanecznych, ale także miejsce spotkań i dobrej zabawy. Tu świetnie bawią się pokolenia wrocławianek i wrocławian, a także turyści, którzy odwiedzają Wrocław podczas wakacyjnych podróży.

Z myślą o uczestnikach, organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji zapewni wodę z owocowymi dodatkami, którą będzie można bezpłatnie napełniać w barze wodnym – wystarczy mieć ze sobą bidon lub wielorazową butelkę. Na miejscu pojawią się także foodtrucki, tworząc kolorową i smakowitą strefę gastro. Na tych, którzy będą potrzebować chwili odpoczynku, czekać będą wygodne leżaki w wydzielonej strefie relaksu.

Organizatorem Potańcówek Wrocławskich jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego. Na stronie www.wcrs.pl można zapoznać się z regulaminem imprezy.

Tagi