Ładowanie

Hotel Grape to 5-gwiazdkowy obiekt o niezwykłym klimacie. Inspirowany jest winiarskimi regionami świata, posiada nawet własną bibliotekę win.

Kameralny, 5-gwiazdkowy hotel Grape wraca po przerwie. Wina będzie pod dostatkiem!

19 lipca, 2023

Hotel Grape to 5-gwiazdkowy obiekt o niezwykłym klimacie. Inspirowany jest winiarskimi regionami świata, posiada nawet własną bibliotekę win. Fot. Hotel Grape

Hotel Grape to 5-gwiazdkowy obiekt o niezwykłym klimacie. Inspirowany jest winiarskimi regionami świata, posiada nawet własną bibliotekę win, w której znaleźć można aż 300 jego rodzajów. Po rocznej przerwie hotel wraca do przyjmowania gości, a także rozwija gastronomię.

Hotel Grape to 5-gwiazdkowy obiekt o niezwykłym klimacie. Inspirowany jest winiarskimi regionami świata, posiada nawet własną bibliotekę win.
Fot. Hotel Grape

Hotel Grape przy ul. Parkowej 8 położony jest w malowniczej, willowej okolicy. Sam budynek to kamienica z XIX wieku, z pięknym ogrodem, z którego również mogą skorzystać goście. Oprócz tego całodobowa sauna, basen oraz siłownia, a także biblioteka wina — miejsce unikatowe na skali Polski, zaopatrzony w 300 rodzajów trunku. Kompleks posiada także osobny domek, który wynajmowany jest na wyłączność.

Nowy operator i ponowne otwarcie

Obiekt wraca do przyjmowania gości, a jego nowa strategia marketingowa oparta jest na tym, co dotychczasowi goście znają i doceniają, czyli na niebanalnym klimacie oraz motywach inspirowanych winem. Teraz zarządza nim nowy operator — EXCLUSIVE Hotels — który zajmuje się hotelarstwem apartamentowym od ponad dziesięciu lat.

NIE POLUBIŁEŚ NAS NA FACEBOOKU? ZMIEŃ TO I KLIKNIJ TUTAJ!

„Grape By Orson” – wyjątkowy koncept gastronomiczny

Powrót hotelu to także nowa restauracja „Grape By Orson”. Menu oparte będzie na lokalnych produktach, pokazując gościom najlepsze smaki regionu. Za koncept odpowiada Orson Gaweł Hejnowicz, kulinarny geniusz, który życie poświęcił gastronomii, a doświadczenia nabierał w najlepszych europejskich lokalach.

ZOBACZ GALERIĘ:

Tagi