-3.8 C
Wrocław
niedziela, 5 lutego, 2023

Kibice Śląska zbierają dary dla psów

WARTO PRZECZYTAĆ

Kibice ze stowarzyszenia Wielki Śląsk z racji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Psa, przy okazji najbliższego meczu WKS-u z Rakowem Częstochowa przeprowadzą zbiórkę darów dla zwierząt z Wrocławskiego Stowarzyszenia Pomocy Zwierzętom “Ratuj”.

Wrocławscy kibice słyną już z tego, że bardzo często angażują się w liczne akcje pomocowe, a zbieranie darów dla wrocławskiej “Ratujówki” to cykliczne wydarzenie, którego się podejmują.

Tym razem, przy okazji pojedynku z wicemistrzem Polski Rakowem Częstochowa, kibice ze stowarzyszenia będą zbierali karmy dla psów, szampony, podkłady higieniczne, ręczniki papierowe, worki na śmieci, rękawiczki jednorazowe, gąbki czy nawet płyny do naczyń – to wszystko ma pomóc w bytowaniu Stowarzyszeniu Pomocy Zwięrzętom “Ratuj”, które mieści się przy ulicy Krzemienieckiej.

Dary dla zwierząt będą gromadzone przed meczem w depozycie, mieszczącym się od ulicy Królewieckiej. Jeśli kibice nie będą mogli dowieźć potrzebnych rzeczy na stadion, a jednocześnie będą chcieli wesprzeć zwierzaki, będą mogli dostarczyć zebrane dary do sklepu kibica Twierdza.

Odsłony: 1

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI