Ładowanie

Kilka minut Bukowskiego w meczu z Finlandią

16 czerwca, 2023

Adrian Bukowski w minionym sezonie coraz częściej pojawiał się w podstawowym składzie Śląska, przy okazji regularnie występując w rezerwach wrocławskiego klubu. Co ważne, dobra dyspozycja zaowocowała jego kolejnym powołaniem do reprezentacji Polski do lat 21. Biało-czerwoni w czwartek zremisowali z Finlandią 1:1, a kilka minut na placu boju spędził wspomniany gracz WKS-u.

Reprezentacja Polski do lat 21 zremisowała z Finlandią 1:1. Już w 15. minucie rywale objęli prowadzenie po tym, jak do siatki Biało-czerwonych piłkę skierował Leo Walta. Wyrównanie nadeszło w jednej z ostatnich akcji meczu – w 96. minucie rzut karny na gola zamienił Szymon Włodarczyk.

Na boisku był już wtedy Adrian Bukowski. Młody pomocnik wrocławskiego Śląska w 84. minucie spotkania zmienił na placu gry Jakuba Kałuzińskiego.

Kolejne towarzyskie starcie polscy młodzieżowcy rozegrają już w najbliższy poniedziałek, 19 czerwca. Wówczas rywalem podopiecznych trenera Michała Probierza będzie Czarnogóra.