9.2 C
Wrocław
sobota, 25 marca, 2023

Kłodzko: Muzyka zespołu QUEEN symfonicznie. Sprawdź szczegóły koncertu

WARTO PRZECZYTAĆ

18 września 2022 roku projekt QUEEN SYMFONICZNIE po raz pierwszy wystąpi w Kłodzku! Po 10 latach i ponad 350 koncertach w kraju i zagranicą, Queen Symfonicznie wystąpi w Kłodzkim Ośrodku Kultury.

Koncert Queen Symfonicznie w Kłodzku. /Fot. kupbilecik.pl

Niezwykłe koncerty łączące nieśmiertelną muzykę zespołu QUEEN z symfonicznymi aranżacjami w wykonaniu chóru i orkiestry Alla Vienna już od 10 lat zachwycają fanów twórczości legendarnej grupy. QUEEN SYMFONICZNIE to absolutny fenomen – zaplanowany pierwotnie jednorazowy występ przerodził się w wielką trasę koncertową w największych salach w kraju. Na blisko 350 dotychczasowych koncertach pojawiło się przeszło 200 000 widzów, a każdy występ fani Queen wypełniają do ostatniego miejsca. Muzycy Alla Vienna w mniejszym składzie wystąpili także na premierze filmu “Bohemian Rhapsody” w listopadzie 2018.

Koncert w niezwykłej oprawie

Dwugodzinny spektakl z najwspanialszymi kompozycjami zespołu Queen, podzielony jest na dwie części. Finał występu uświetni także występ solisty Sebastiana Machalskiego wcielającego się w rolę Freddiego Mercury’ego. Zespół wystąpi z najnowszym programem, do którego włączono nowe utwory w wyjątkowych aranżacjach na 10 instrumentów. W drugiej części wystąpi również gitarzysta solowy Darek Wawrzyniak.

Ubiegłe lata to pasmo sukcesów projektu Queen Symfonicznie – większość koncertów, które odbyły się w latach 2015-2019 zostały wyprzedane do ostatniego miejsca. Często muzycy występują dwukrotnie w danej sali, tak było w wypełnionej dwa razy po brzegi Filharmonii Ślaskiej, Szczecińskiej, Wrocławskiej, Łódzkiej, Bałtyckiej a także w Filharmonii Narodowej.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI