10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Kolejna Wrocławska Potańcówka już w sobotę 9 lipca! Tym razem w rytmach latino

WARTO PRZECZYTAĆ

Pierwszy raz w tym sezonie potańcówka na placu Wolności odbyła się pod koniec czerwca. Najwyższa pora na powtórkę. Tancerze znów spotkają się 9 lipca, by bawić się przy gorących rytmach latino. Ostatnim razem chętnych do tańca pod gołym niebem nie brakowało.

9 lipca odbędzie się Wrocławska Potańcówka w rytmie latino. Fot. wroclaw.pl

Nic tak nie kojarzy się z latem, jak gorące, latynoskie rytmy. Za repertuar odpowiedzialna będzie DJ Ewelina Gra, która zdradziła, jakie utwory na pewno usłyszą wrocławianie. Podczas imprezy nie zabraknie piosenki „Chantaje” oraz „Bailando”. Zapowiedziała też polski hit, „Serce Baila”.

Czym byłaby impreza taneczna bez znanych układów? „Macarena”, „Asereje”, „Jerusalema”, do tych przebojów bez wątpienia zatańczą wszyscy.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w godzinnych zajęciach zumby, prowadzonych przez wrocławskiego instruktora Maksymiliana Bańkę (Rafaello Fitness).

Czas trwania imprezy

Wrocławska potańcówka potrwa od godziny 18 do 23. Na miejscu tancerze będą mogli skorzystać ze strefy gastronomicznej wraz z miejscem do odpoczynku. MPWiK zadba o darmową wodę dla uczestników.

Terminy następnych potańcówek

Mieszkańcom bardzo przypadła do gustu idea potańcówki pod gołym niebem. W ostatniej wzięło udział ponad 500 osób. To nie koniec imprez tanecznych na pl. Wolności.

9 lipca – Początek wakacji w rytmie latino
30 lipca – Muzyka łączy pokolenia, przeplatane muzyczne hity seniorów i nastolatków
6 sierpnia – Popowe lata 90
27 sierpnia – Muzyka końca lata, czyli podróż przez wakacyjne hity
10 września – Gdzie się podziały tamte prywatki – muzyka z lat 50, 60. i 70.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI