7.7 C
Wrocław
środa, 22 marca, 2023

Legnica: Do 2 września można zgłaszać uwagi do projektu zagospodarowania osiedla Bielany

WARTO PRZECZYTAĆ

4 sierpnia w Szkole Podstawowej nr 19 przy al. Rzeczypospolitej 129 odbyły się konsultacje społeczne dotyczące projektu zmiany planu zagospodarowania przestrzennego dla osiedla Bielany. Do 2 września można zgłaszać uwagi za pośrednictwem poczty elektronicznej i tradycyjnej.

Fot. UM Legnica

Mieszkańcy Legnicy mogą wziąć udział w konsultacjach społecznych prowadzonych na temat zagospodarowania jednego z tamtejszych osiedli. Chodzi o teren pomiędzy ulicami Mostową, Zamiejską, al. Rzeczypospolitej, Bielańską a Wałami Jaworzyńskimi.

Dwa rodzaje konsultacji

Chęć udziału w konsultacjach można zgłosić elektronicznie na portalu konsultacje.legnica.eu. W tym celu wystarczy otworzyć „okno dialogowe” i zgłosić swoje uwagi przez stronę (https://konsultacje.legnica.eu/konsultacje/78). Można wysłać je również mailowo na adres bok@legnica.eu, w tytule wpisując „uwaga do mpzp os. Bielany”.

Istnieje możliwość przeprowadzenia konsultacji poprzez pocztę tradycyjną. Uwagi należy wtedy spisać i wysłać na adres Urzędu Miasta Legnicy (pl. Słowiański 8, 59-220 Legnica).

Co powinno się znaleźć w wiadomości?

Jeśli chcesz wysłać swoje uwagi i sugestię na temat projektu planu zagospodarowania przestrzennego osiedla musisz pamiętać, aby znalazły się w wiadomości obowiązkowe dane. Należy wpisać swoje imię i nazwisko lub nazwę i adres jednostki organizacyjnej. W treści powinna znaleźć się też informacja o adresie i nazwie nieruchomości, której uwaga dotyczy. W tym celu można skorzystać z udostępnionego formularza wniosku.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI