12.9 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Legnica: Kobiety budzą w sobie wiosnę. Dołącz do spotkania

WARTO PRZECZYTAĆ

MOCna w biznes, czyli spotkanie z Emilią Bartosiewicz – Brożyną już 11 maja w Hotelu Qubus. Początek godz.18.00.  To kolejne spotkanie w ramach cyklu “Obudź w sobie wiosnę”, jakie Urząd Miasta w Legnicy organizuje tej wiosny dla mieszkanek.

Tym razem obudzimy w sobie MOCną w biznes kobietę sukcesu. Naszym gościem będzie ekspertka w zakresie budowania marki osobistej i spójnego wizerunku w sieci, Emila Bartosiewicz – Brożyna, która poprowadzi interaktywny wykład pt. „Jak świadomie i autentycznie budować swoją markę i swoją społeczność.” Spotkanie jest dedykowane paniom, które dopiero myślą o założeniu firmy lub stawiają pierwsze kroki w budowaniu marki osobistej, jak i tym, które biznes już posiadają. Darmowe zaproszenia dostępne będą do odbioru od 4 maja w Galerii Satyrykon. Liczba miejsc jest ograniczona.

– Nasze cykliczne spotkania kobiet były też wydarzeniami, podczas których promowaliśmy kobiece biznesy. Okazuje się, że jest ich w Legnicy naprawdę sporo. Legniczanki – biznesmenki to restauratorki, właścicielki biur nieruchomości, salonów piękności. Chcemy im pomóc budować swoją markę osobistą – stąd pomysł na spotkanie MOCna w biznes – mówi Ewa Szczecińska-Zielińska, dyrektor wydziału Promocji i Komunikacji Społecznej Urzędu Miasta Legnicy.

Nasz gość –  Emila Bartosiewicz – Brożyna jest twórczynią Lady Business Club, platformy biznesowej dla właścicielek firm, które dzielą się swoim doświadczeniem i wiedzą, wspierają się, motywują, ale także wprowadzają zmiany w swoich biznesach. Od 10 lat łączy przedsiębiorcze Polki, pracuje z nimi, zachęca je oraz uczy jak świadomie budować swoją rozpoznawalność i widoczność w mediach. Od 2017 organizuje plebiscyt Lady Business Awards, jeden z niewielu konkursów dla kobiet biznesu w Polsce, w którym statuetki ani wyróżnienia nie można kupić. Jako konsultant osobistego PR i budowania spójnego wizerunku w sieci zachęca kobiety biznesu do opowiadania własnej historii w social mediach. Mówi głosem kilkuset kobiet, z którymi na co dzień pracuje i jest w stałym kontakcie w ramach Fundacji LBC. Angażuje się w projekty, które zmieniają świat wokół nas. Mama Helenki i Apolonii, niebieskookich dziewczynek, które wciąż uczą ją cierpliwości i miłości. Suwalczanka, która ładuje energię właśnie na Suwalszczyźnie. 

Zobacz również:  E-storia — aplikacja do nauki historii stworzona przez uczniów z Wrocławia

Przypomnijmy, że w ramach projektu  odbyło się już 19. Spotkanie Kobiet z Ewą Kasprzyk, a do końca maja trwa kontynuacja kursu samoobrony dla kobiet z klubem SHODAN.

Graf. Mat. pras. portal.legnica.eu

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI