Ładowanie

W piątek 18 sierpnia, około godziny 22:30, w sklepie sieci Żabka przy ul. Matejki w Legnicy doszło do napadu rabunkowego.

Legnica: Napad z nożem na sklep Żabka

admin 21 sierpnia, 2023

W piątek 18 sierpnia, około godziny 22:30, w sklepie sieci Żabka przy ul. Matejki w Legnicy doszło do napadu rabunkowego. Fot. Zdjęcie ilustracyjne / envato

W piątek 18 sierpnia, około godziny 22:30, w sklepie sieci Żabka przy ul. Matejki w Legnicy doszło do napadu rabunkowego.

Jak informuje kom. Jagoda Ekiert, oficer prasowa Komendy Miejskiej Policji w Legnicy, sprawca, mający na twarzy maskę i noszący rękawiczki, wszedł do sklepu uzbrojony w nóż. Ekspedientka pod wpływem groźby była zmuszona wydać sprawcy pieniądze z kasy sklepowej.

Mężczyzna groził pracownicy pozbawieniem życia, żądając jednocześnie otwarcia kasetki z pieniędzmi. Po jej otwarciu, sprawca zabrał cały utarg i opuścił miejsce zdarzenia.

Aktualnie trwają czynności policyjne zmierzające do zatrzymania sprawcy. Kwota, którą zabrał ze sobą sprawca, nie została podana do wiadomości publicznej. Policja apeluje o wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do zidentyfikowania i zatrzymania napastnika.

CZYTAJ WIĘCEJ:  Legnica: Zakończyła się budowa Domu Opieki nad Matką i Dzieckiem
Tagi