12.9 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Legnica: Ruszyła sprzedaż biletów na mecz Miedzi z Lechią

WARTO PRZECZYTAĆ

Kolejne ekstraklasowe emocje już niebawem na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy! W sobotę, 27 sierpnia, o godz. 15.00 zielono-niebiesko-czerwoni podejmą Lechię Gdańsk. Już dziś, we wtorek, 16 sierpnia w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na spotkanie z biało-zielonymi.

To będzie wspaniałe piłkarskie wydarzenie! Miedź zmierzy się z czołową polską drużyną, która do niedawna rywalizowała w eliminacjach Ligi Konferencji Europy. Legnicka drużyna będzie potrzebowała wielkiego wsparcia, dlatego każdy kibic zielono-niebiesko-czerwonych tego dnia musi być na trybunach Stadionu im. Orła Białego w Legnicy.

Mecz z Lechią Gdańsk odbędzie się w sobotę 27 sierpnia o godz. 15:00. Przedsprzedaż biletów na pojedynek ruszyła we wtorek, 16 sierpnia, od godz. 9.00! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z trójmiejską ekipą zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów.

Przypominamy również, że kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. UWAGA! Od 1 sierpnia Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).

Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.

GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:

poniedziałek – piątek 9:00-16:00,

sobota: 10:00-14:00*

* W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.

Zobacz również:  Świdnica: Ponad 720 tysięcy złotych dla świdnickich seniorów

CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z LECHIĄ GDAŃSK:

Trybuna A/B: 35 zł

Trybuna C: 30 zł

Trybuna D: 30 zł
Bilet ulgowy na trybunę D – sektory A i B: (uczeń / student /emeryt / rencista): 20 zł

*Sektor Rodzinny: 45 zł

*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

źródło: miedzlegnica.eu

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI