Ładowanie

Legnica: Niezwykły rajd samochodowy Eurorally2024 ponownie zawita w mieście

7 listopada, 2023

Rajd Eurorally 2024 ponownie zawita w Legnicy. /Fot. UM Legnicy

W legnickim Urzędzie Miasta miało miejsce spotkanie z jednym z organizatorów rajdu samochodowego Eurorally. Alexander Gausdal Grytten podczas spotkania z prezydentem Legnicy omówił plany dotyczące przyszłorocznej trasy rajdu.

To nie pierwsze spotkanie organizatorów z władzami Legnicy. Podobne miało miejsce w ubiegłym roku przed tegoroczną edycją rajdu.

W Legnicy spędziliśmy bardzo dobre chwile i jesteśmy pod dużym wrażeniem, w jaki sposób nas tutaj przyjęto, dlatego Legnicy nie mogło zabraknąć na naszej trasie – powiedział Alexander Gausdal Grytten.

Po raz kolejny będzie okazja obejrzeć wyjątkowe samochody. /Fot. UM Legnicy

150 wyjątkowych samochodów

Rajd Eurorally to wyjątkowe wydarzenie, które przyciąga miłośników motoryzacji. To nie tylko okazja do prezentacji pięknych i ekskluzywnych samochodów.  W niedzielę 9 czerwca 2024 roku do Legnicy zawita 150 wyjątkowych samochodów uczestniczących w rajdzie Eurorally. Nasze miasto będzie jednym z przystanków na trasie rajdu.  W przyszłorocznej edycji rajdu auta wystartują w Kopenhadze, a zakończą go w Czeskich Budziejowicach.

Organizatorzy Eurorally 2024 obiecują dostarczyć niezapomniane wrażenia zarówno uczestnikom rajdu, jak i mieszkańcom Legnicy, którzy będą mieli okazję podziwiać  wyjątkowe pojazdy i poznać atmosferę tego wydarzenia.

Rajd Eurorally 2024 ponownie zawita do miasta. /Fot. UM Legnicy

Tagi