13.7 C
Wrocław
czwartek, 30 marca, 2023

Lubin: 25 czerwca startują Dni Lubina. Sprawdź program wydarzeń

WARTO PRZECZYTAĆ

Już w najbliższą sobotę, na zakończenie roku szkolnego, lubinianie będą bawić się podczas Dni Lubina. Święto miasta potrwa dwa dni. Oprócz koncertów odbędzie się Holi Święto Kolorów, przygotowano również Strefę Fit Zone oraz atrakcje dla najmłodszych.

Dni Lubina zaplanowano na ostatni weekend czerwca – 25 i 26 czerwca. Tradycyjnie wydarzenie odbędzie się na błoniach, a wstęp będzie bezpłatny.

Zabawa rozpoczynać się będzie około godz. 15 i kończyć po 22.

Pierwszego dnia na koncertowej scenie wystąpią: najpierw o godz. 17 Cleo, potem o godz. 18.30 The Liverpool, a następnie o godz. 19.30 Gutek i o 21 Agnieszka Chylińska.

Drugiego dnia zagrają: o godz. 16.30 The Mohers, o godz. 18 DonGURALesko i DJ Soina, o godz. 19.30 Lemon oraz na zakończenie o 21 – Grzegorz Hyży.

Oprócz koncertów nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i strefy gastronomicznej z food truckami. Będzie także wesołe miasteczko i dmuchańce.

Dodatkowo w sobotę, 25 czerwca, o godz. 15 będzie można przyłączyć się do święta kolorów. W niedzielę, 26 czerwca, na godz. 13 zaplanowano pokaz strong manów, a o 14 ruszy sportowa Strefa Fit Zone, którą lubinianie zdążyli już poznać przy okazji poprzednich Dni Lubina.

Mat. www.lubin.pl

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI