7.7 C
Wrocław
środa, 22 marca, 2023

Lubin: Bieszczad przedłużył umowę z Zagłębiem

WARTO PRZECZYTAĆ

Kacper Bieszczad parafował nową umowę z Zagłębiem Lubin. Golkiper pozostanie w drużynie Miedziowych do 30 czerwca 2024 roku, chyba, że klub skorzysta z klauzuli przedłużenia kontraktu o kolejny rok.

Kacper Bieszczad to zawodnik, który do Akademii KGHM Zagłębia dołączył w 2016 roku, a cztery lata później debiutował w Ekstraklasie, strzegąc bramki Miedziowych w spotkaniu z Wisłą Płock.

19-letni bramkarz rozegrał dotychczas 16 ligowych spotkań, a w obecnym sezonie wystąpił we wszystkich 4 meczach PKO BP Ekstraklasy i zanotował 2 czyste konta.

– Bardzo się cieszymy, że kolejny zawodnik Akademii KGHM Zagłębia wywalczył sobie miejsce w pierwszej drużynie. Kacper Bieszczad to młody, utalentowany i pracowity bramkarz, który jest ważnym punktem zespołu Piotra Stokowca. Przedłużenie kontraktu jest realizacją założeń, które w klubie przyjęliśmy, stawiając na naszą młodzież. Kacper, życzymy Ci powodzenia i wielu sukcesów w barwach KGHM Zagłębia Lubin – mówi prezes Zagłębia Lubin Michał Kielan.

– Podpisanie kontraktu z Kacprem Bieszczadem wpisuje się w politykę naszego Klubu. Kacper w ostatnim czasie jest jednym z ważniejszych piłkarzy, więc bardzo cieszę się, że doszło do podpisania umowy. Wszystkie strony są świadome celu jaki nam przyświeca zarówno w rozwoju zawodnika jak i naszego Klubu. Kacper, myślę, że będziesz zachowywał dużo czystych kont i życzymy Ci powodzenia! – mówi dyrektor pionu sportowego Piotr Burlikowski.

źródło: zaglebie.com

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI