9.2 C
Wrocław
sobota, 25 marca, 2023

Lubin: Bilety na jego koncert wyprzedały się w godzinę. Oki – Homecoming

WARTO PRZECZYTAĆ

8 października w Lubinie na hali RCS odbędzię się koncert rapera Okiego, zatytułowany Homecoming. Muzyk organizuje występy w największych miastach w Polsce, jednak to wyjątkowe show odbędzie się w miejscu, z którego pochodzi. Bilety rozeszły się w niecałą godzinę.

fot. materiały organizatora

Jeden z najpopularniejszych raperów w Polsce

Oki, a właściwie Oskar Kamiński, to 24-latek pochodzący z Lubina. Muzykę publikuje w internecie od 2013 roku. W ostatnich latach stał się bardzo znanym twórcą, posiadającym wierne grono fanów. Miano jednego z najpopularniejszych raperów w Polsce zdobył dzięki nowej płycie, Produkt47. Wyjątkowo spodobała się ona starym słuchaczom, jak i pomogła dotrzeć do nowych. Piosenki „Jakie To Uczucie?”, „Jeżyk!” i wiele innych stały się viralem w sieci i hitem tych wakacji.

Oki – Homecoming

Lubiński muzyk dzięki swojej popularności występuje przed szeroką publiką w największych polskich miastach. Tym razem, jego koncert odbędzie się w jego rodzinnym mieście, co czyni go wyjątkowym.

Przyszedł czas, kiedy jedna z rzeczy, które dla Was zrobimy, będzie znacznie większa niż poprzednie. Ja na nią czekałem całe życie. Powiem tak: zwiedziliśmy z najnowszą płytą już prawie cały kraj – wszędzie widziałem Wasze twarze, emocje. Teraz chciałbym Ciebie zaprosić na coś specjalnego i nieważne skąd jesteś. My jeździliśmy do Was, to teraz Wy na koncert wpadniecie do nas, możemy się tak umówić? – zapowiada Oki

Fakt ten wywołał duże emocje wśród fanów Okiego z Dolnego Śląska. Bilety wyprzedały się w niecałą godzinę.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI