10.1 C
Wrocław
sobota, 1 kwietnia, 2023

Lubin: Odbędzie się drugi koncert OKIEGO. Sprawdź szczegóły

WARTO PRZECZYTAĆ

Bilety na pierwszy koncert OKIEGO w jego rodzinnym mieście rozeszły w pierwszej godzinie. Dzisiaj lubiński raper ogłosił, że wystąpi w Lubinie po raz drugi.

To niecodzienna sytuacja, by wszystkie bilety zostały wykupione tak szybko. Równie rzadkim zjawiskiem jest, by artysta z tego powodu zdecydował się na kolejny występ.

Rusza sprzedaż biletów na drugi koncert.

Oba koncerty rapera odbędą się w hali Regionalnego Centrum Sportowego w Lubinie. Pierwszy z nich odbędzie się w sobotę, 8 października. Sprzedaż biletów na to wydarzenie ruszyła we wtorek  o godz. 14.47 i już po 47 minutach została zakończona. W sumie sprzedano około 4,5 tysiąca biletów.

Dzisiaj raper w swoich mediach społecznościowych ogłosił, że zagra w Lubinie zagra po raz drugi. Koncert zaplanowano na niedzielę, 9 października, czyli dzień po pierwszym koncercie. To dobra informacja dla wszystkich, którym nie udało się zakupić biletów na pierwszy planowany koncert artysty.

Start sprzedaży biletów na drugą datę rusza w poniedziałek 29 sierpnia o godz. 14:47. Bilety na drugi koncert rapera dostępne będą TUTAJ.

WIĘCEJ WIADOMOŚCI

OSTATNIE WIADOMOŚCI