Ładowanie

Lubin: Pieski czekają na nowy dom

11 czerwca, 2023

Fot. Facebook

Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami szuka opiekunów dla swoich podopiecznych. To już kolejna taka akcja. Poprzednio udało się znaleźć nowy dom dla jednego pieska.

Pimpek to 6-letni kundelek, zdrowy, radosny psiak, który dogada się z kotem, jak i z psem, a ludzi uwielbia ponad wszystko. Zachowuje czystość, nie niszczy i nie płacze, kiedy zostaje sam w domku. Po prostu pies ideał.

Olek to 6-letni kundelek, jego daleki dziadek, mógł być owczarkiem niemieckim. Oluś dał się poznać jako łagodne i sympatyczne stworzenie, dla którego bliskość człowieka jest największym szczęściem i bezpieczeństwem. Oluś kocha spacery i bieganie za piłeczką. Olek jest wykastrowany odrobaczony i posiada komplet szczepień.

Misiu to malutki 8-letni kundelek, który całe życie spędził na łańcuchu, został zabrany z bardzo złych warunków. Kocha ludzi, bardzo lubi dzieci, uwielbia spacery i pięknie chodzi na smyczy . Misiu jest wykastrowany, i posiada wszystkie szczepienia.

Edek ma 9 lat, cieszy się bardzo dobrym zdrowiem, jedynym jego problemem jest głuchota, ale przyzwyczaił się do funkcjonowania bez słuchu. Psiak bardzo łaknie kontaktu z człowiekiem, jest łagodny, kocha spacerki, a także bieganie za patyczkiem. Edziu jest wykastrowany i posiada książeczkę.

Dinuś ma 2 latka, jest wykastrowany i posiada wszystkie szczepienia. Dingo to radosny piesek, który kocha spacerki, uwielbia się przytulać, łagodny do ludzi, ale w relacji z innymi pieskami bywa różnie. Dinuś bardzo czeka, aż ktoś go pokocha.

Dżeki ma trzy lata. Jest w typie teriera niemieckiego. Jest bardzo ruchliwym pieskiem, musi mieć zajęcie, jest bardzo inteligentny, odważny, nieustępliwy, zawadiaka o silnym instynkcie myśliwskim. Dla tego małego komandosa potrzebna jest rodzina aktywna, która poświęci Dżekiemu dużo czasu na spacery, zabawy a nawet wędrówki po górach, będzie on cudownym towarzyszem podczas takich wędrówek. Potrzebna jest też rodzina bez innych zwierząt, ponieważ Dżekuś miewa problemy z tolerowaniem innych psów i kotów. Dżeki jest wykastrowany i posiada komplet szczepień.

Kontakt do TOZ Lubin w sprawie adopcji: email- tozlubin@gmail.com

Anita: 509-071-250, Agnieszka: 669 410 375.

Źród. /UM Lubina

Tagi